Velký přehled destinací, kam nyní na dovolenou
19.11.2021

Velký přehled destinací, kam nyní na dovolenou

od 1 839

O této nabídce

Cestování máme v srdci a nepřestaneme objevovat svět ani v „době covidové“. Pokud vás to také táhne na výlet do světa, jste na správném místě. V tomto článku totiž naleznete jedinečný a ucelený přehled cestovních podmínek prakticky do všech možných i nemožných destinací, kam se nyní dá reálně cestovat. Zároveň je souhrn doplněný o mnoho konkrétních tipů na letenky. Navzdory době je možností už poměrně dost. Postupně se začínají otevírat i země ležící mimo evropský kontinent a my doufáme, že tento trend bude jen pokračovat. Ale dost již bylo řečí, cestovatelský absťák je silný, a proto se pojďme podívat, kam nyní můžeme vyrazit na dovolenou.

PS: Máte za sebou již vakcinaci proti nemoci COVID-19 anebo jste tuto nemoc s poslední době prodělali? Podívejte se na seznam zemí, kam lze „cestovat bez problémů“ s očkováním nebo dokladem o prodělané nemoci.

Další užitečné odkazy

Pozn:

 • ✅ = vstup do země je možný bez negativního testu na COVID-19
 • 💉 = speciální podmínky vstupu platí pro cestovatele s potvrzením o očkování proti nemoci COVID-19 nebo nemocí prodělanou v poslední době

Kam nyní na dovolenou?

Evropa

🇦🇱 Albánie 💉

🇵🇹 Azorské ostrovy

🇧🇪 Belgie 💉

🇧🇦 Bosna a Hercegovina 💉

🇧🇬 Bulharsko 💉

🇲🇪 Černá Hora 💉

🇩🇰 Dánsko 💉

🇪🇪 Estonsko 💉

🇫🇮 Finsko 💉

🇫🇷 Francie 💉

🇭🇷 Chorvatsko 💉

🇮🇪 Irsko 💉

🇮🇸 Island 💉

 • Reykjavík z Katowic, Vídně, Wroclawi s Wizz Airem

🇮🇹 Itálie 💉

 • z Prahy do Bari, Benátek, Bergama, Boloni, Neapole, Pisy a Říma (Ciampino) s Ryanairem
 • z Prahy do Katánie Neapole a Říma (Fiumicino) s Wizz Airem
 • z Prahy do Florencie s Vuelingem
 • z Prahy do Milána (Malpensa) s easyJetem nebo Eurowings

🇽🇰 Kosovo 💉

🇨🇾 Kypr 💉

🇱🇹 Litva 💉

🇱🇻 Lotyšsko 💉

🇭🇺 Maďarsko 💉

🇵🇹 Madeira 💉

🇲🇹 Malta 💉

🇲🇩 Moldavsko 💉

🇩🇪 Německo 💉

🇳🇱 Nizozemsko 💉

🇳🇴 Norsko 💉

🇵🇱 Polsko 💉

🇵🇹 Portugalsko 💉

🇦🇹 Rakousko 💉

🇷🇴 Rumunsko 💉

🇷🇺 Rusko

🇬🇷 Řecko 💉

🇲🇰 Severní Makedonie 💉

🇸🇰 Slovensko 💉

🇸🇮 Slovinsko 💉

🇷🇸 Srbsko 💉

🇪🇸 Španělsko 💉

🇸🇪 Švédsko 💉

🇨🇭 Švýcarsko 💉

🇹🇷 Turecko 💉

🇺🇦 Ukrajina 💉

🇬🇧 Velká Británie 💉

Asie

🇦🇲 Arménie 💉

🇦🇿 Ázerbájdžán 💉

🇧🇭 Bahrajn 💉

🇬🇪 Gruzie 💉

🇯🇴 Jordánsko

🇰🇭 Kambodža 💉

🇰🇬 Kyrgyzstán

🇮🇳 Indie 💉

🇮🇷 Írán

🇮🇱 Izrael 💉

🇱🇧 Libanon 💉

🇲🇾 Malajsie 💉

🇲🇻 Maledivy 💉

🇲🇳 Mongolsko 💉

🇳🇵 Nepal 💉

🇴🇲 Omán 💉

🇸🇦 Saúdská Arábie 💉

🇦🇪 Spojené arabské emiráty

🇱🇰 Srí Lanka 💉

🇹🇯 Tádžikistán 💉

🇹🇭 Thajsko 💉

  Afrika

  🇪🇬 Egypt 💉

  🇬🇲 Gambie 💉

  🇬🇼 Guinea – Bissau

  🇿🇦 Jihoafrická republika

  🇨🇻 Kapverdy 💉

  🇰🇪 Keňa

  🇰🇲 Komory

  🇱🇸 Lesotho

  🇲🇬 Madagaskar

  🇲🇼 Malawi

  🇲🇦 Maroko 💉

  🇲🇺 Mauricius 💉

  🇳🇦 Namibie

  🇷🇪 Reunion 💉

  🇷🇼 Rwanda

  🇸🇳 Senegal 💉

  🇸🇨 Seychely

  🇸🇩 Súdán

  🇸🇹 Svatý Tomáš & Princův ostrov

  🇹🇳 Tunisko

  🇹🇿 Tanzanie

  🇺🇬 Uganda

  Jižní Amerika

  🇦🇷 Argentina 💉

  🇧🇷 Brazílie

  🇪🇨 Ekvádor 💉

  🇨🇱 Chile 💉

  🇨🇴 Kolumbie

  🇵🇾 Paraguay

  🇵🇪 Peru

  Severní a Střední Amerika + Karibik

  🇦🇼 Aruba

  🇧🇸 Bahamy 💉

  🇧🇧 Barbados 💉

  🇧🇿 Belize 💉

  🇨🇼 Curacao

  🇩🇴 Dominikánská republika

  • Punta Cana z Prahy / Berlína / Vídně na webu TAP Portugal

  🇫🇷 Guadeloupe 💉

  🇬🇹 Guatemala 💉

  🇭🇳 Honduras

  🇯🇲 Jamajka

  🇨🇦 Kanada 💉

  🇨🇷 Kostarika

  🇨🇺 Kuba 💉

  🇫🇷 Martinik 💉

  🇲🇽 Mexiko

  🇳🇮 Nikaragua

  🇵🇦 Panama 💉

  🇸🇻 Salvador 💉

  🇺🇸 Spojené státy americké 💉

  🇹🇹 Trinidad & Tobago 💉

  🇹🇨 Turks a Caicos

   Poslední aktualizace podmínek vstupu: 18. listopadu 2021

   Podmínky vstupu v souvislosti s epidemií koronaviru

   🔺 Evropa

   🇦🇱 Albánie 💉

   Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Albánii“.

   🇵🇹 Azorské ostrovy 💉

   Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Portugalsku“.

   🇧🇪 Belgie 💉

   Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Belgii“.

   🇧🇦 Bosna a Hercegovina 💉

   Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Bosně a Hercegovině“.

   🇧🇬 Bulharsko 💉

   Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Bulharsku“.

   🇲🇪 Černá Hora 💉

   Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Černé Hoře“.

   🇩🇰 Dánsko 💉

   Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Dánsku“.

   🇪🇪 Estonsko 💉

   Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Estonsko“.

   🇫🇮 Finsko 💉

   Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Finsku“.

   🇫🇷 Francie 💉

   Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Francii“.

   🇭🇷 Chorvatsko 💉

   Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Chorvatsku“.

   🇮🇪 Irsko 💉

   Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Irsku“.

   🇮🇸 Island 💉

   Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Islandu“.

   🇮🇹 Itálie 💉

   Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

   🇽🇰 Kosovo 💉

   Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Kosovu“.

   🇨🇾 Kypr 💉

   Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Kypru“.

   🇱🇹 Litva 💉

   Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Litvě“.

   🇱🇻 Lotyšsko 💉

   Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Lotyšsku“.

   🇭🇺 Maďarsko ✅ 💉

   Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Maďarsku“.

   🇵🇹 Madeira 💉

   Kompletní vstupní podmínky do zem, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Portugalsku“.

   🇲🇹 Malta 💉

   Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Maltě“.

   🇲🇩 Moldavsko 💉

   Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Moldavsku“.

   🇩🇪 Německo 💉

   Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Německu“.

   🇳🇱 Nizozemsko 💉

   Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Nizozemsku“.

   🇳🇴 Norsko 💉

   Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Norsku“.

   🇵🇱 Polsko 💉

   Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Polsku“.

   🇵🇹 Portugalsko 💉

   Kompletní vstupní podmínky do zem, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Portugalsku“.

   🇦🇹 Rakousko 💉

   Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Rakousku“.

   🇷🇴 Rumunsko 💉

   Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Rumunsku“.

    

   🇷🇺 Rusko

   Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Rusku“.

    

   🇬🇷 Řecko 💉

   Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Řecku“.

   🇲🇰 Severní Makedonie 💉

   Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Severní Makedonii“.

   🇸🇰 Slovensko 💉

   Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Slovensku“.

   🇸🇮 Slovinsko 💉

   Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Slovinsku“.

   🇷🇸 Srbsko 💉

   Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Srbsku“.

   🇪🇸 Španělsko 💉

   Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

   🇸🇪 Švédsko 💉

    Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Švédsku“.

    🇨🇭 Švýcarsko 💉 ✅

    Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Švýcarsku“.

    🇹🇷 Turecko 💉

    Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Turecku“.

    🇺🇦 Ukrajina 💉

    Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Ukrajině“.

    🇬🇧 Velká Británie 💉

    Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Velké Británii“.

    🔺 Asie

    🇦🇲 Arménie💉

    Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Arménii“.

    🇦🇿 Ázerbájdžán 💉

    Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Ázerbájdžánu“.

    🇧🇭 Bahrajn 💉

    Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Bahrajnu“.

    🇬🇪 Gruzie 💉

    Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Gruzii“.

    🇮🇳 Indie 💉

    Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Indii“.

    🇮🇷 Írán

    Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Íránu“.

    🇮🇱 Izrael 💉

    Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Izraeli“.

    🇯🇴 Jordánsko 💉

    Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Jordánsku“.

    🇰🇭 Kambodža 💉

    Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Kambodže“.

    🇰🇬 Kyrgyzstán

    Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Kyrgyzstánu“.

    🇱🇧 Libanon 🏠⚠️

    • Podmínky vstupu: negativní PCR test (ne starší 96 hodin) + příjezdový formulář + druhý PCR test na letišti v Bejrútu + 3denní karanténa + sledovací aplikace „CovidLebTrack“
     • výjimku mají děti mladší 12 let + kompletně očkovaní cestovatelé (min. 2 týdny po druhé dávce) nemusí podstupovat PCR test před cestou a uchylovat se do karantény
    • Podrobné informace: na stránkách Velvyslanectví v Bejrútu.

    🇲🇾 Malajsie 💉

    Malajská vláda umožní plně očkovaným turistům od 15. listopadu cestovat v rámci cestovní bubliny na ostrov Langkawi. Umožněna bude pouze organizovaná turistika.

    • Podmínky vstupu: dokončené očkování (min. 2 týdny po druhé dávce) + negativní PCR test (ne starší 72 hodin) + cestovní pojištění (krytí min. 80 000 USD) + PCR test (2. den pobytu) + další PCR test (při pobytu delším než 5 dnů; cena cca 250 MYR neboli 1 300 Kč) + stažení mobilní aplikace MySejahtera
     • výjimku mají děti mladší 18 let, které cestující s očkovanými rodiči
    • Podrobné informace: na stránkách Velvyslanectví ČR v Kuala Lumpur

    🇲🇻 Maledivy

    Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Maledivách“.

    🇲🇳 Mongolsko 💉

    • Podmínky vstupu: turistické vízum + negativní PCR test (ne starší 72 hodin) + 14denní karanténa (+ PCR test 6. den), z toho první týden v pod dohledem státních orgánů
     • výjimku z epidemiologických opatřeních mají děti děti mladší 17 let
     • výjimku z institucionální karantény (ale povinná domácí izolace) mají kompletně očkovaní cestovatelé (min. 2 týdny po finální dávce) + přijíždějící s dokladem o prodělané nemoci (max. 4 měsíce od ukončení léčby)
    • Podrobné informace: na stránkách Velvyslanectví ČR v Ulanbátaru

    🇳🇵 Nepál 💉

    Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Nepálu“.

    🇴🇲 Omán 💉

    Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Ománu“.

    🇸🇦 Saúdská Arábie 💉

    Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Saúdské Arábii“.

    🇦🇪 Spojené arabské emiráty

    Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Spojených arabských emirátech“.

    🇱🇰 Srí Lanka 💉

    Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Srí Lance“.

    🇹🇯 Tádžikistán

    Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a  přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Tádžikistánu“.

    🇹🇭 Thajsko 💉

    Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a  přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Thajsku“.

    🔺 Afrika

    🇪🇬 Egypt

    Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a  přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Egyptě“.

    🇬🇲 Gambie 💉

    Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a  přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Gambii“.

    🇬🇼 Guinea – Bissau

    🇿🇦 Jihoafrická republika

    🇨🇻 Kapverdy 💉

    🇰🇪 Keňa

    Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a  přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Keni“.

    🇰🇲 Komory

    🇱🇸 Lesotho

    • Podmínky vstupu: negativní PCR test (ne starší 72 hodin)
     • výjimku mají děti mladší 2 let
    • Podrobné informace: na stránkách Velvyslanectví ČR v Pretorii

    🇲🇬 Madagaskar

    Madagaskar se 6. listopadu otevřel cestovatelům z Evropy. Spojení mezi evropským kontinentem a Antananarivem mohou provozovat aerolinky Air France a Air Madagascar. Povoleny budou také charterové lety do Nossy Be.

    • Podmínky vstupu: negativní PCR test (ne starší 72 hodin) před cestou + negativní PCR test po příletu (cena: 25 € – měl by být zahrnut v ceně letenky) + rezervace ubytování (min. 2 noci -> do obdržení negativního výsledku testu)
    • Podrobné informace: na stránkách Velvyslanectví ČR v Pretorii

    🇲🇼 Malawi

    🇲🇦 Maroko 💉

    Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a  přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Maroku“.

    🇲🇺 Mauricius 💉

    Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a  přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Mauriciu“.

    🇳🇦 Namibie

    Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a  přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Namibii“.

    🇷🇪 Reunion

    Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a  přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Reunionu“.

    🇷🇼 Rwanda

    • Podmínky vstupu: negativní PCR test (ne starší 72 hodin) + zdravotnický formulář + další PCR test po příletu do Rwandy (za poplatek 60 USD), na jehož výsledek počkáte v speciálním hotelu (viz výběr ve formuláři) + negativní PCR test (ne starší 72 hodin) před odletem ze země
     • výjimku mají děti mladší 5 let (nemusí se prokazovat testem ani vyplňovat formulář) a mladší 16 let (nemusí vyplňovat formulář)
     • plně očkovaní cestovatelé nemusí čekat na výsledek popříletového testu v karanténním hotelu
    • Podrobné informace: na stránkách Velvyslanectví ČR v Nairobi nebo na tomto rwandském webu

    🇸🇳 Senegal 💉

    Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a  přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Senegalu“.

    🇸🇨 Seychely

    Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a  přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Seychelách“.

    🇸🇹 Svatý Tomáš & Princův ostrov

    • Podmínky vstupu: negativní PCR test (ne starší 72 hodin)
     • výjimku mají děti mladší 5 let
    • Podrobné informace: 

    🇹🇿 Tanzanie

    Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a  přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Tanzanii“.

    🇹🇳 Tunisko

    Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a  přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Tunisku“.

    🇺🇬 Uganda

    🔺 Jižní Amerika

    🇦🇷 Argentina 💉

    Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a  přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Argentině“.

    🇧🇷 Brazílie

    Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a  přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Brazílii“.

    🇪🇨 Ekvádor 💉

    Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a  přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Ekvádoru“.

    🇨🇱 Chile 💉

    Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a  přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Chile“.

    🇨🇴 Kolumbie

    Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a  přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Kolumbii“.

    🇵🇾 Paraguay

    • Podmínky vstupu: negativní PCR test (ne starší 72 hodin) + zdravotnický formulář + cestovní pojištění (vč. krytí výloh spojených s léčbou nemoci COVID-19)
     • výjimku mají cestovatelé s dokladem o prodělané nemoci (v posledních 3 měsících)
    • Podrobné informace: na stránkách Velvyslanectví ČR v Buenos Aires

    🇵🇪 Peru 💉

    Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a  přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Peru“.

    🔺 Střední Amerika a Karibik

    🇦🇼 Aruba

    Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a  přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Arubě“.

    🇧🇸 Bahamy 💉

    • Podmínky vstupu: negativní PCR test (ne starší 5 dnů) + Health Visa + kontrolní test 5. den pobytu (lze PCR i AG)
     • úplnou výjimku mají děti mladší 2 let
     • výjimku mají také děti od 2 do 11 let + kompletně očkovaní cestovatelé (min. 2 týdny po druhé dávce), kteří mohou před cestou doložit AG test (místo PCR) a nemusí podstupovat kontrolní test na Bahamách
    • Podrobné informace: na stránkách Velvyslanectví ČR v Havaně a na webu Bahamas

    🇧🇧 Barbados 💉

    Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a  přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Barbadosu“.

    🇧🇿 Belize 💉

    🇨🇼 Curacao

    Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a  přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Curacau“.

    🇩🇴 Dominikánská republika ✅

    Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a  přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Dominikánské republice“.

    🇫🇷 Guadeloupe 💉

    🇬🇹 Guatemala 💉

    Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a  přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Guatemale“.

    🇭🇳 Honduras

    Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a  přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Hondurasu“.

    🇯🇲 Jamajka

    • Podmínky vstupu: negativní PCR nebo antigenní test (ne starší 72 hodin) + vstupní formulář + ubytování ve vybraných zařízeních (viz web Visit Jamaica)
     • výjimku mají děti mladší 12 let
    • Podrobné informace: na webu VisitJamaica

    🇨🇦 Kanada 💉

    Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a  přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Kanadě“.

    🇨🇷 Kostarika ✅ 💉

    Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a  přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Kostarice“.

    🇨🇺 Kuba 💉

    Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a  přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Kubě“.

    🇫🇷 Martinik 💉

    🇲🇽 Mexiko ✅

    Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a  přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Mexiku“.

    🇳🇮 Nikaragua

    Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a  přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Nikarague“.

    🇵🇦 Panama 💉

    Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a  přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Panamě“.

    🇸🇻 San Salvador 💉

    Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a  přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v El Salvadoru“.

    🇺🇸 Spojené státy americké 💉

    Kompletní vstupní podmínky do země, užitečné odkazy a  přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

    🇹🇹 Trinidad & Tobago

    🇹🇨 Turks a Caicos 💉

    • Podmínky vstupu: doklad o dokončeném očkování (min. 2 týdny po druhé dávce) + negativní PCR test (ne starší 3 dnů) + vstupní formulář + cestovní pojištění pokrývající náklady spojené s léčbou nemoci COVID-19
     • výjimku mají děti mladší 10 let
    • Podrobné informace: na turistickém webu VisitTurks&Caicos

    Bude se hodit

    Air Cairo

    Air France

    Emirates

    KLM

    Lufthansa

    Qatar Airways

    TAP Air Portugal

    Turkish Airlines

    Subscribe
    Upozornit na
    guest
    58 Komentáře
    nejnovější
    nejstarší nejlépe hodnocené
    Zpětné vazby
    Ukázat všechny komentáře
    Už ti letenky nikdo nevyfoukne
    Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
    Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)