KLM

Check-in
Online check-in k dispozici 30 h až 1 h před plánovaným časem odletu. Check-in na letišti je zdarma.
KLM
Příruční zavazadlo
2 příruční zavazadla, velké o max. rozměrech 55 x 35 x 25 cm, malé o max. rozměrech 40 x 30 x 15 cm a celkové váze 12 kg.
  • Seating včasné zvolení sedadla od 10 €, při online check-inu zdarma
  • Občerstvení teplé občerstvení na dálkových letech a malý snack na krátkých linkách
  • Hodnocení
  • Oficiální web www.klm.com

Info o aerolince

Písmena KLM nesou název Koninklijke Luchtvaart Maatschappij neboli Nizozemské královské aerolinie. KLM jsou nejstaršími dosud létajícími aeroliniemi na celém světě. Založené roku 1919. KLM jsou národní leteckou společností se sídlem v Amsterdamu. Svá letadla pojmenovávají podle významných památek a kulturního dědictví, jedno z letadel nese název zámku v Litomyšli.

Naše hodnocení

KLM patří mezi dobré aerolinie. Servis na palubě je vysoké kvality, i na krátkých letech po Evropě se podává alespoň malé občerstvení. Letadla KLM jsou krásná na pohled. Letenky bohužel patří mezi dražší.

Zavazadla

Dvě příruční zavazadla ke každé letence zdarma. Jedno velké o rozměrech max. 55 x 35 x 25 cm a druhé malé o rozměrech max. 40 x 30 x 15 cm. Součet hmotnosti nesmí přesáhnout 12 kg.
Poplatek za 23kg odbavené zavazadlo od 15 € při tarifu Light. Vyšší tarify zahrnují odbavené zavazadlo již v ceně letenky.

Nákup letenek

Letenky Nizozemských královských aerolinií kupujte přes náš rezervační systém.

Kontakt

Telefon +420 225 439 799, po-pá 8-20 h, so-ne 9-17:30 h.
WhatsApp +31 206 490 787
Kontaktujte KLM skrze Facebook.

Služby

Na krátkých letech se podává malá svačina. Na dálkových letech se podává teplé občerstvení a k dispozici je palubní zábava inflight entertainment s nabídkou filmů, seriálů, hudby a her.

Destinace

Do Amsterdamu (AMS) z Prahy (PRG) a letišť v blízkosti českých hranic: Berlín (TXL), Drážďany (DRS), Krakow (KRK), Mnichov (MUC), Norimberk (NUE), Vídeň (VIE).
Z Amsterdamu do široké škály destinací. Mezi oblíbené destinace patří: Dillí (DEL), Johannesburg (JNB), Kuala Lumpur (KUL), Lima (LIM), Miami (MIA), Oslo (OSL), Paramaribo (PBM), San Francisco (SFO), Tokio (NRT), Trondheim (TRD)…

Flotila

Airbus A330, Boeing 737, Boeing 747 Jumbo Jet, Boeing 777, Boeing 787 Dreamliner, Embraer 175, Embraer 190. Chcete se dozvědět více o flotile KLM?

 

Zapoj se do diskuze

avatar
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)