Pegasus Airlines

Check-in
Online check-in k dispozici 7 dní až 1 h před plánovaným časem odletu. Check-in na letišti zdarma.
Logo aerolinky Pegasus
Příruční zavazadlo
2 příruční zavazadla, velké o max. rozměrech 55 x 40 x 20 cm a váze 8 kg, malé o max. rozměrech 35 x 20 x 20 cm a neomezené váze.
  • Seating zvolení sedadla od 4 EUR
  • Občerstvení pouze na prodej
  • Hodnocení
  • Oficiální web www.flypgs.com

Info o aerolince

Pegasus Airlines je turecká nízkonákladová aerolinka se základnou na letišti v Sabiha Gökçen v Istanbulu. Založena roku 1991. Pegasus Airlines operuje lety po Evropě a Blízkém a Středním východě. Od roku 2014 provozuje také přímou linku mezi Prahou a Istanbulem.

Naše hodnocení

Pegasus je takový turecký Ryanair. V ceně letenky není zahrnuto skoro nic, ale ty ceny letenek jsou bezkonkurenční. Několikrát do roka – k příležitosti Nového roku, Black Friday… – se objeví super akce, třeba sleva 50% nebo 1+1 letenka zdarma. Promo kódy občas nefungují správně a generují různé slevy na různé lety, a tak najít tu nejvýhodnější letenku je boj, ale vyplatí se!

Zavazadla

Dvě příruční zavazadla ke každé letence zdarma. Jedno velké o rozměrech max. 55 x 40 x 20 cm a hmotnosti max. 8 kg, druhé malé o rozměrech max. 35 x 20 x 20 cm a neomezené hmotnosti.

Poplatek za 20kg odbavené zavazadlo začíná na 7 EUR, dle destinace a času rezervace, při tarifu Basic. Vyšší tarify zahrnují odbavené zavazadlo již v ceně letenky.

Nákup letenek

Letenky kupujte přímo na stránkách dopravce.

Je dobrý nápad zaregistrovat se ve věrnostním klubu BolBol, registrace je zdarma a za nalétané body pak můžete kupovat další letenky a extra služby. Navíc na některé akční letenky dosáhnou pouze členi BolBol klubu.

Kontakt

Telefonní linka +90 850 250 67 77, 24/7.

Nebo vyplňte kontaktní formulář.

Služby

Žádné extra služby Pegasus Airlines nenabízí.

Destinace

Z Prahy (PRG), Berlína (SXF), Vídně (VIE), Mnichova (MUC), Norimberku (NUE) a dalších letišť v blízkosti českých hranic do Istanbulu (SAW).

Dále do Bahrajnu (BAH), Biškeku (FRU), Kuvajtu (KWI), Maskatu (MCT), Rijádu (RUH), Teheránu (IKA)…

Dále vnitrostátní lety po Turecku.

Flotila

Airbus A320, Airbus A321, Boeing 737.

Zapoj se do diskuze

avatar
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)