Lufthansa

Check-in
Online check-in k dispozici 23 h až 1 h před plánovaným časem odletu. Check-in na letišti je zdarma.
Lufthansa
Příruční zavazadlo
2 příruční zavazadla, velké o max. rozměrech 55 x 40 x 23 cm a hmotnosti 8 kg, malé o max. rozměrech 40 x 30 x 10 cm a neomezené hmotnosti
  • Seating včasné zvolení sedadla od 12 €, při online check-inu zdarma
  • Občerstvení teplé občerstvení na dálkových letech a malý snack na krátkých linkách
  • Hodnocení
  • Oficiální web www.lufthansa.com

Info o aerolince

Deutsche Lufthansa je národní letecký dopravce Německa. Založena roku 1953. Lufthansa sídlí v Kolíně nad Rýnem a její hlavní základny leží ve Frankfurtu a Mnichově. Lufthansa je spoluzakladatelem největší současné letecké aliance Star Alliance.

Naše hodnocení

Lufthansa je letecká společnost zaměřená především na business klientelu, vypovídá o tom její vysoká frekvence letů. My, cestovatelé, s ní ale také létáme velice rádi. I na krátkých spojích po Evropě nabízí malé občerstvení zdarma. Dálkové lety jsou pak naprosto špičkové, skvělý servis, pohodlné sezení, palubní zábava. Ceny letenek patří k těm vyšším.

Zavazadla

Dvě příruční zavazadla ke každé letence zdarma. Jedno velké o rozměrech max. 55 x 40 x 23 cm a hmotnosti max. 8 kg, druhé malé o rozměrech max. 40 x 30 x 10 cm a neomezené hmotnosti.
Poplatek za 23kg odbavené zavazadlo činí 50 € při tarifu Light. Vyšší tarify zahrnují odbavené zavazadlo již v ceně letenky.

Nákup letenek

Letenky Lufthansy kupujte přes náš rezervační systém.

Kontakt

Telefon +420 296 335 612, v českém jazyce, po-pá, 8:30-17 h.

Služby

Na krátkých linkách se podává malý snack. Wi-Fi je k dispozici ve vybraných letadlech, cena za připojení se pohybuje od 3 do 12 €, dle datového balíčku.
Dálkové lety nabízí ještě více komfortu a zábavy. Podává se teplé jídlo a připojení k Wi-Fi je garantované u všech spojů. Ceny v rozmezí od 7 do 17 €, dle datového balíčku. Čas si můžete ukrátit s inflight entertainment a širokou nabídkou filmů, seriálů, hudby a her.

Destinace

Z Prahy (PRG): Frankfurt (FRA) a Mnichov (MUC).
Z německých letišť do opravdu široké škály destinací po celé Evropě i ve světě. Mezi oblíbené destinace patří: Addis Abeba (ADD), Chicago (ORD), Filadelfie (PHL), Milán (LIN/MXP), New York (JFK), Paříž (CDG), Singapur (SIN)…
Největší výhodou Lufthansy je vysoká frekvence letů do všech jejích destinací.

Flotila

Airbus A319, Airbus A20, Airbus A20neo, Airbus A321, Airbus A321neo, Airbus A330, Airbus A340, Airbus A350, Airbus A380, Boeing 747 Jumbo Jet, Boeing 777, Boeing 787 Dreamliner, Bombardier CR900, Embraer 190, Embraer 195. Chcete se dozvědět více o flotile Lufthansy?

 

Zapoj se do diskuze

avatar
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)