EasyJet

Check-in
Online check-in k dispozici 30 dní až 2 h před plánovaným časem odletu. Check-in na letišti zdarma.
EasyJet
Příruční zavazadlo
max. rozměry 56 x 45 x 25 cm, hmotnost neomezená
  • Seating zvolení sedadla od 2 €
  • Občerstvení pouze na prodej
  • Hodnocení
  • Oficiální web www.easyjet.com

Info o aerolince

EasyJet je britský low-cost dopravce se sídlem na letišti Londýn – Luton. Založen v roce 1995. V roce 2014 byl EasyJet druhým největším low-cost dopravcem v Evropě.

Naše hodnocení

Nejlepší low-cost aerolinka v Evropě! Palec nahoru za online check-in otevřený už měsíc před odletem a check-in na letišti zdarma. Také máme rádi velký příručák s neomezenou hmotností, pohodlné sedačky a příjemný interiér letadla. EasyJet má minimum zpoždění. Cestovat s ním je zkrátka radost, škoda jen, že jeho ceny jsou o něco vyšší než u konkurenčních aerolinek.

Zavazadla

Velké příruční zavazadlo o rozměrech max. 56 x 45 x 25 cm a neomezené hmotnosti je ke každé letence zdarma. Při nákupu prémiového sedadla (v první řadě nebo nad křídly) k tomu navíc malé příruční zavazadlo o rozměrech max. 45 x 36 x 20 cm zdarma.
Poplatek za 15kg odbavené zavazadlo je 204–1020 CZK. Poplatek za 23kg odbavené zavazadlo činí 277–1093 CZK, dle vzdálenosti a doby provedení rezervace.

Nákup letenek

Letenky kupujte přímo na stránkách dopravce. EasyJet si účtuje ke každé rezervaci administrativní poplatek 490 Kč. Je již zahrnut v ceně letenky, takže se nemusíte bát, že by vám byl naúčtován dodatečně. Tento poplatek je účtován pouze 1x ke každé rezervaci, z toho vyplývá, že čím více letů koupíme (ať už pro sebe nebo pro další cestovatele), tím nižší bude cena každého z nich. Podrobný návod na koupi letenky u EasyJetu najdete zde.

Kontakt

Telefonní linka v angličtině +44 330 365 5454, po-ne, 8-20 h, běžná sazba mezinárodního hovoru. Live chat v angličtině, po-ne, 8-20 h, pod tímto odkazem.

Služby

Žádné extra služby EasyJet nenabízí.

Destinace

Z Prahy: Amsterdam (AMS), Basilej (BSL), Belfast (BFS), Benátky (VCE), Bristol (BRS), Edinburgh (EDI), Londýn Gatwick (LGW), Londýn Southend (SEN), Londýn Stansted (STN), Manchester (MAN), Milán Malpensa (MXP), Neapol (NAP), Ženeva (GVA).
Z Berlína Schönefeld (SXF): Akaba (AQJ), Bastia (BIA), Priština (PRN) a široká škála dalších destinací.
Z Berlína Tegel (TXL): Agádír (AGA), Hurghada (HRG), Madeira (FNC),  Marsa Alam (RMF) a široká škála dalších destinací.

Flotila

Airbus A319-100, Airbus A320-200, Airbus A320neo, Airbus A321neoEasyJet

 

Zapoj se do diskuze

avatar
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)