• Příruční zavazadlo 2 příruční zavazadla: velké o max. rozměrech 55 x 35 x 25 cm, malé s limitem 40 x 30 x 15 cm; společná hmotnost nesmí přesáhnout 12 kg
  • Občerstvení teplé občerstvení na dálkových letech a malý snack na krátkých linkách zdarma
  • Hodnocení
  • Oficiální web www.airfrance.com

Info o aerolince

Air France je vlajkovou leteckou společností Francie. Založená v roce 1933, je jednou z nejstarších aerolinií v Evropě. Domovskou bázi nalezneme na letišti Charlese de Gaulla v Paříži. Air France byla zakládajícím členem aliance SkyTeam (kde momentálně velmi úzce spolupracuje s KLM a Deltou).

Test na COVID-19: dle cílové destinace. Více informací na stránkách aerolinky.

Naše recenze

Dle našeho názoru naprosto příšerná společnost. Posádka namyšlená a nepříjemná, ani vyšší třídy jako „premium economy“ kvalitou neodpovídají ceně. Na dlouhých letech maličké porce občerstvení. Snad jediným kladem je francouzské šáňo a víno, které vám dovolí na všechno zapomenout.

Zavazadla

Dvě příruční zavazadla ke každé letence zdarma. Jedno velké o rozměrech max. 55 x 35 x 25 cm a druhé malé o rozměrech max. 40 x 30 x 15 cm s celkovou hmotností max. 12 kg.

Poplatek za 23kg odbavené zavazadlo začíná v případě základního tarifu „Light“ na 25 € (dle destinace). Vyšší tarify zahrnují odbavené zavazadlo již v ceně letenky.

Nákup letenek

Letenky Air France kupujte přes náš rezervační systém.

Kontakt

Telefon: +420 225 439 797; v českém jazyce; po–pá: 8–20 h a so–ne: 9–17:30 hod.

Kamenná pobočka Air France se nachází na adrese: Jungmannova 750/34, Praha 1.

Kontaktujte Air France skrze Facebook nebo Twitter.

Služby

Na krátkých letech se podává malá svačina. Na dálkových letech se podává teplé občerstvení a k dispozici je palubní zábava inflight entertainment s nabídkou filmů, seriálů, hudby a her.

Na palubě vybraných letadel se můžete připojit k Wi-Fi síti. Zasílání zpráv skrze WhatsApp a iMessage je zdarma, stejně jako sledování filmů, seriálů a poslech hudby z katalogu Air France. Balíčky dat jsou zpoplatněné.

Destinace

Z Prahy (PRG), Berlína (TXL), Budapešti (BUD), Mnichova (MUC), Norimberku (NUE), Varšavy (WAW), Vídně (VIE) a dalších letišť v blízkosti českých hranic do Paříže (CDG).

Z Paříže (CDG) do široké škály destinací po Evropě i ve světě. Zajímavě oceněné lete nky můžete ulovit např. do Alžíru (ALG), Bogoty (BOG), Bostonu (BOS), Limy (LIM), New Yorku (JFK), Ria de Janeiro (GIG), Toronta (YYZ), Tunisu (TUN)…

Flotila

Flotila Air France obsahuje následující letadla: Airbus A318, Airbus A319, Airbus A320, Airbus A321, Airbus A330, Airbus A340, Airbus A350, Airbus A380, Boeing 777, Boeing 787 Dreamliner.

guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)