Barbados

Koronavirus na Barbadosu

Aktuální cestovní opatření v souvislosti s COVID-19

Od 22. září 2022 jsou zrušeny všechny vstupní podmínky na Barbados. Nově není potřeba negativní test / očkovací certifikát ani příjezdový formulář.

Od 25. května 2022 došlo ke zmírnění vstupních podmínek na Barbados, kdy očkovaní cestovatelé již nebudou muset předkládat navíc také negativní test.

Podmínky pro cestování na Barbados

Pro cestu na Barbados již platí stejná pravidla „jako dřív“ – tj. naprosto žádná „COVID byrokracie“.

 • Negativní test: NE
 • Očkování: NE
 • Prodělání nemoci: NE

Za účelem cestování doporučujeme využívat tzv. „COVID pas EU“ neboli Digitální zelený certifikát.

 • Karanténa: NE
 • Formulář: NE

Cestování s dětmi

Pro děti a mladistvé platí stejná pravidla příjezdu jako pro dospělé osoby.

Opatření na Barbadosu

Od 22. září 2022 je nošení ochrany dýchacích cest na veřejnosti na dobrovolné bázi. Povinnost zůstává pouze v případě návštěvy nemocničních zařízení a využívání hromadné dopravy.

Od 25. května je zrušena povinnost nosit roušky ve venkovních prostorech. Nadále zůstává toto pravidlo platné pro vnitřní veřejné prostory a veřejnou dopravu.

  Více informací na téma „Koronavirus na Barbadosu“ naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Bogotě a oficiálním turistickém webu VisitBarbados.

  Podmínky návratu z Barbadosu do ČR

  Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

  Máš jakýkoliv dotaz na téma „Koronavirus na Barbadosu“? Nejsou Ti  jasné cestovní podmínky? Žádný dotaz není špatný, rádi Ti poradíme v komentářích níže. 🙂

  Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

  Navrhni úpravu textu
  Poslední aktualizace: 23. 9. 2022

  Akce

  Už ti letenky nikdo nevyfoukne
  Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
  Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)