Volotea

Check-in
Online check-in k dispozici 4 dny až 2,5 h před plánovaným časem odletu nebo ihned po zakoupení sedadla. Check-in na letišti za 30 €.
Volotea
Příruční zavazadlo
2 příruční zavazadla, velké o max. rozměrech 55 x 40 x 20 cm, malé o max. rozměrech 35 x 20 x 20 cm a celkové váze 10 kg.
  • Seating Při zvolení náhodného seatingu Volotea záměrně rozsazuje. Poplatek za zvolení sedadla začíná na 2 €.
  • Občerstvení pouze na prodej
  • Hodnocení
  • Oficiální web volotea.com

Info o aerolince

Mladičká španělská nízkonákladová aerolinka. Založená v roce 2011. Hlavní báze letecké společnosti Volotea se nachází v Barceloně, aerolinka nabízí lety především po Španělsku, Itálii, Francii a Řecku.

Naše hodnocení

Nic moc. Palec dolů za celkem vysoké ceny, vyplatí se kupovat pouze v akci, a těch je teď méně a méně. Nelíbí se nám, že Volotea při zvolení náhodného seatingu páry a skupiny záměrně rozsazuje a nutí tak připlatit si za zvolení sedadla. Palec nahoru za netradiční destinace a super akce.

Zavazadla

Dvě příruční zavazadla ke každé letence zdarma. Jedno velké o rozměrech max. 55 x 40 x 20 cm a druhé malé o rozměrech max. 35 x 20 x 20 cm. Součet hmotnosti nesmí přesáhnout 10 kg.
Poplatek za 20kg odbavené zavazadlo začíná na 9 €, dle destinace, při rezervaci online.

Nákup letenek

Pokud poletíte bez odbaveného zavazadla, letenky kupujte přímo na stránkách dopravce. Jestli si chcete přikoupit i odbavené zavazadlo, letenku kupujte přes náš vyhledávač, je to tak levnější. Pokud plánujete s Voloteou létat častěji, staňte se členy Megavolotea klubu (případně klubu Megavolotea Plus). Členství Megavolotea stojí 50 € ročně (Megavolotea Plus dvojnásob). S Megavolotea ušetříte přibližně 10 € za jeden let, takže si při třech zpátečních letech už ušetřenou částkou vynahradíte roční členský poplatek. Pozor! Nezapomeňte si vypnout automatické prodlužování členství, jinak vám bude další rok členský poplatek strhnut bez zeptání!

Kontakt

Telefonní linka +34 93 12 20 717, po-ne, 7-22 h, běžná sazba EU hovoru.
Aerolinku Volotea můžete také kontaktovat skrze Facebook, Twitter anebo kontaktní formulář.

Služby

Žádné extra služby Volotea nenabízí.

Destinace

Z Prahy: Bordeaux (BOD), Cagliari (CAG), Lyon (LYS), Marseille (MRS), Nantes (NTE), Toulouse (TLS).
Z Mnichova: Asturias (OVD), Bordeaux (BOD), Mykonos (JMK), Zaragoza (ZAZ).
Z Vídně: Bilbao (BIO), Bordeaux (BOD), Marseille (MRS), Nantes (NTE).

Flotila

Airbus A319-100, Boeing 717-200

 

Zapoj se do diskuze

avatar
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)