Flydubai

Check-in
online check-in můžete využít již 24 hodin před odletem a maximálně 90 minut před odletem.
logo aerolinky Flydubai
Příruční zavazadlo
malé zavazadlo (33×25×20 cm - kabelka, notebook apod.), standardní příruční zavazadlo (55×38×20 cm,) do 7 kg
  • Seating včasné zvolení sedadla od 180 Kč, při online check-inu zdarma
  • Občerstvení tarify Lite nemají v ceně žádné občerstvení, vyšší tarify v ceně letenky. Možnost zakoupení online.
  • Hodnocení
  • Oficiální web www.flydubai.com

Info o aerolince

Letecká společnost Flydubai (oficiální název Dubai Aviation Corporation) je nízko-nákladová letecká společnost se sídlem v Dubaji a byla založena v roce 2008 mateřskou společností Emirates, jako levnější alternativa pro lety do Asie a na Blízký východ.

Hlavní základnou Flydubai jsou letiště Dubai International Airport (DXB) a Dubai World Central – Al Maktoum International Airport (DWC).

Naše hodnocení

Flydubai se službami řadí do segmentu nízko-nákladových (low cost) aerolinií jako Ryanair, Wizzair či easyJet. Ve srovnání s konkurencí však Flydubai nabízí vyšší komfort a servis.
Pokud se potřebujete dopravit z bodu A do bodu C, a třeba si k tomu ještě odpočinout za rozumné peníze v bodě B, pak Flydubai bude jedna z možných alternativ. Počítejte ale s tím, že za komfort, seating, palubní zábavu i jídlo si připlatíte.

Zavazadla

U Flydubai jsou ceně letenky malé zavazadlo (33×25×20 cm – kabelka, notebook apod.), standardní příruční zavazadlo (55×38×20 cm, do 7 kg) a odbavené zavazadlo do 20 kg (75×55×30 cm).

Nákup letenek

Letenky Flydubai kupujte přes náš rezervační systém.

Kontakt

GSA flydubai
Tel: +420 224 282 820
Email: fzsales.prague@flydubai.com

Služby

Letecká společnost Flydubai během letu nabízí teplé jídlo, alko- a nealkoholické nápoje, čaj, káva a další občerstvení za doplatek. V případě zájmu je možné teplé jídlo na palubě objednat při bookingu. Ostatní snacky, nápoje a studené občerstvení si můžete zakoupit přímo na palubě letadla.
Každé sedadlo je vybaveno obrazovkou s dotykovým HD displejem. Systém palubní zábavy je možné za doplatek doobjednat na palubě letadla.
Wi-Fi připojení během letu si můžete zakoupit na palubě letadla pomocí svého mobilního telefonu, tabletu nebo laptopu.

Destinace

V současnosti společnost létá do více než 90 destinací zejména na Blízkém východě, Africe a v Asii. Namátkou:  thajské Krabi (KBV), Rangon (RGN) v Barmě, Zanzibar (ZNZ), nebo Dar es Salaam (DAR) v Tanzánii, mnoho destinací v Indii, nebo blízkovýchodní destinace jako Tbilisi (TBS), Taškent (TAS), Almaty (ALA), Šoči (AER) a další. 

Flotila

Boeing 737 MAX, 737-800

Zapoj se do diskuze

avatar
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)