• Příruční zavazadlo 2 příruční zavazadla – velké o max. rozměrech 55 × 40 × 23 cm + malé o max. rozměrech 33 × 25 × 20 cm a celkové váze 10 kg
  • Občerstvení při tarifu "LowFare" pouze na prodej
  • Hodnocení
  • Oficiální web www.norwegian.com

Info o aerolince

Norwegian (DY), celým názvem Norwegian Air Shuttle, je norská lowcost aerolinka a největší norská aerolinka. Na evropském trhu se mezi nízkonákladovými leteckými společnostmi řadí hned za Ryanair, Wizz Air a easyJet. Založena byla v roce 1993. Jako jedna z mála lowcost aerolinek nabízí lety s garantovanými přestupy.

Naše recenze

Za nás jedna z nejlepších nízkonákladovek. Skvělý servis, hezká letadla, vždy na čas, velmi zajímavé ceny letů do zámoří. Nicméně s nejlevnějšími tarify nedostanete ani na dlouhých letech občerstvení. WiFi je super nápad, bohužel často zlobí. Celkově ale na čtyři hvězdičky z pěti.

Zavazadla

Dvě příruční zavazadla ke každé letence zdarma. Jedno velké o rozměrech max. 55 × 40 × 23 cm a druhé malé o rozměrech max. 33 × 25 × 20 cm. Součet hmotnosti nesmí přesáhnout 10 kg (u nižších tarifů).

Poplatek za 20kg odbavené zavazadlo začíná na 10 € (dle destinace) při rezervaci online.

Nákup letenek

Letenky kupujte přímo na stránkách dopravce. Norwegian nabízí lety s garantovanými přestupy, proto kupujte všechny úseky letu dohromady, v rámci jedné rezervace. Často docílíte lepší ceny při nákupu v norských korunách nebo v Eurech. Po vyhledání letenky stačí napravo změnit currency a podle kurzu banky spočítat, co vyjde aktuálně levněji. Cestovatelé pod 26 let věku mohou využít slevový kód UNDER26 pro levnější přelety napříč Skandinávií. Plaťte debetními kartami, kreditní karty jsou zpoplatněny 1,99 % z celkové částky.

 

Kontakt

Telefonní linka +44 (0)330 828 0854, 24/7.

Alternativně můžete využít Live Chat, skrze něj ale nelze rezervovat lety ani provádět změny letenek.

V Praze bohužel aerolinka své přímé zastoupení nemá.

Služby

WiFi zdarma na většině letech napříč Evropou i mezi kontinenty. Na chytrém telefonu nebo laptopu lze surfovat na internetu nebo si vybrat z katalogu filmů a TV pořadů. Na dálkových letech sledujte filmy a TV pořady na vestavěných obrazovkách, kde navíc můžete hrát hry, prohlížet 3D mapy destinací a objednat si občerstvení.

Věrnostní program Norwegian Reward je velice výhodný a při každém šestém letu získáte bonus třeba v podobě bezplatného seatingu nebo zavazadla k odbavení. Nemůžete nic ztratit.

Destinace

Z Prahy (PRG) Norwegian operuje přímé linky do: Kodaně (CPH), Osla (OSL) a Stockholmu (ARN).

S garantovanými přestupy pak do široké škály destinací po celé Evropě a USA.

Flotila

Letecká společnost Norwegian disponuje ve své flotile těmito letadly: Boeing 737-800, Boeing 737 MAX 8, Boeing 787 Dreamliner.
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)