O nás

Zaleťsi.cz aneb kdo jsme

Jsme lovci levných letenek, jsme vášniví cestovatelé, jsme parta – jsme Zaletsi.cz! Náš příběh se začal psát již v září roku 2011 a od té doby vám dennodenně servírujeme tipy na levné letenky a také radíme s vašimi nejrůznějšími cestovatelskými dotazy.

Cestování do destinací vzdálených i blízkých není jen naším koníčkem, nýbrž především životním stylem. A k němu také neodmyslitelně patří hledání výhodných letenek, protože právě letadla jsou naším nejoblíbenějším dopravním prostředkem. Lovu levných letenek, sledování nejnovějších cestovatelských trendů i podmínek pro cestování samotné se věnujeme prakticky každý den od rozbřesku do soumraku. Výsledky si pochopitelně nenecháváme pouze pro sebe, ale dělíme se o ně s dalšími nadšenými cestovateli právě zde, na našem webu.

Všechny tipy na letenky, informační servis týkající se aerolinek, letišť a v poslední době také cestovních podmínek naší komunitě poskytujeme samozřejmě zdarma. Ať již jste našimi dlouhodobými fanoušky nebo na náš web zavítáte pouze občasně za účelem inspirace či načerpání užitečných informací, budeme moc rádi za jakékoliv doporučené vašim známým/kamarádům. Naši každodenní mravenčí práci můžete ocenit také pěknou recenzí na Google, nákupem letenky skrze náš vyhledavač nebo rezervací ubytování / dovolené či půjčení auta skrze prokliky z našich stránek – neboť právě i díky tomu se můžeme naší práci věnovat skutečně naplno. 🙂

Kontakt

Máte jakýkoliv dotaz k zakoupeným letenkám v našem vyhledávači nebo obsahu u nás na webu? Napište nám na [email protected]

Máte nápady, jak náš web vylepšit? Budete rádi, když se o ně podělíte i s námi  – napište nám na [email protected]

Kdykoliv nám můžete také kontaktovat na našich sociálních sítích: Instagram nebo Facebook.

Hledáte letenku nebo chcete s něčím poradit? Mrkněte se do naší diskuze, kde vám obratem zodpovíme jakýkoliv cestovatelský dotaz nebo pomůžeme najít „letenku na míru“.

Náš tým

Za celým projektem, který Vám má pomáhat cestovat co nejlevněji, stojí tito lovci levných letenek:

Míra Polach

O nás

Mirek je cestovatel, běžec, skalní fanoušek Liverpoolu a hlavně požitkář. Ze všeho nejradši má odlehlá místa uprostřed krásné přírody daleko od civilizace, odkud podniká výlety a nasává místní atmosféru. Miluje adrenalin a nenechá si utéct žádnou šílenost, která se v okolí nabízí. Rád také zkouší všechny možné druhy cestování od jízdy stopem a spaní pod širákem přes potápěčské expedice a treky v horách až po cesty za golfem a ubytování v netradičních hotelech.

 

 

 

 

Jirka Spolek

O nás

Jirka ctí přísloví „I cesta může být cíl“ a nevadí mu strávit i 42 hodin v letadle jen kvůli tomu, aby obletěl svět za 8 dní – a samozřejmě zaplatil za letenku kolem světa pouhých 8 tisícovek. Rád jí, s čímž souvisí jeho úchylka focení všech jídel v letadlech. Když dostane chuť na pravé japonské sushi, je schopný si zaletět do Tokia na večeři a druhý den už být zase v práci. Svůj  letecký (cestovatelský) deník si udržuje aktualizovaný – tohle všechno proletěl.

 

 

 

 

Tonda Jelínek

O nás

Svůj medailonek zapomněl kdesi v subsaharský Africe…

 

 

 

 

 

 

Jitka Kosková

O nás

Jíťa začala objevovat svět ještě dřív, než se naučila chodit. Upřednostňuje autentičnost se skutečnými zážitky před pohodlím a komfortem. Vyhýbá se místům přeplněným kufříkáři a selfíčkáři, naopak zůstává věrná Jihovýchodní Asii.

 

 

 

 

 

Týna Čechlovská

O nás

Týna studuje ochranu přírody ve Velké Británii, je bývalá letuška a nebývalá milovnice cestování. Nejradši objevuje tajné pláže a opuštěné hory, Skandinávii, Austrálii a černý kontinent. V zimě brázdí svahy na snowboardu a v létě se potápí a létá v oblacích na paraglidu. Jejím největším, zatím nesplněným, cestovatelským snem je road trip západním USA.

 

 

 

 

 

Eva Ševcová

O nás

Eva kouzlu letenkářského řemesla propadla už před pěknou řádku let a do světa za novými zážitky vyráží kdykoliv to jen jde. Mezi její topky patří Nový Zéland s Japonskem, punk výlet na Jamajku nebo roadtrip po národních parcích USA.

Ideální cesta? Hodně přírody, trocha kultury, a hlavně žádný stereotyp.

 

 

 

 

Vojta Lokša

O nás

Vojta je odmala milovníkem exotických dálek. Ještě na střední se začal učit exotické asijské jazyky, několik let celkem strávil v Číně, Japonsku či Indonésii, kde dlouhou dobu dělal průvodce. Má rád letadla i jiné dopravní prostředky – vyzkoušel si jak cestu nízkonákladovkou do Austrálie, starý sovětský vrtulník v Gruzii i first class v 5* aerolince nebo soukromé letadlo v Botswaně. Čím obskurnější aerolinka, destinace i samotný dopravní prostředek, tím líp.

 

 

 

 

Informace, které tu musíme mít povinně:

Provozovatel:

Zaletsi.cz, s.r.o.
IČO:04711122
Na Fialce 2435
25101 Říčany

Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)