O nás

Vítejte na zaletsi.cz! Jsme moc rádi, že jste zavítali právě k nám. Dostali jste se na web, na kterém se s Vámi lovci super levných letenek už od září 2011 dělí o své nejlepší úlovky! Cestování a hledání výhodných letenek je naším životním koníčkem, kterému každý z nás věnuje několik hodin denně, a proto jsme se rozhodli nenechávat si výsledky svého snažení jen pro sebe. Všechny naše úlovky, rady týkající se cestování a pomoc s vyhledáním letenek jsme vždy poskytovali a budeme poskytovat zdarma. Pokud se Vám naše stránky líbí, nenechte si nás prosím jen pro sebe a doporučte nás svým kamarádům a známým. Věřte, že nás nic nepotěší tak, jako když vidíme, že Vás neustále přibývá a že naše práce má smysl. S rostoucím počtem návštěvníků bohužel rostou také náklady na chod serverů a rozvoj webu, na které nám můžete přispět tím, že si letenku, ubytování nebo třeba dovolenou pořídíte proklikem z našich stránek, a to i v případě, že se nejedná o právě zveřejněnou akci. Při nákupu letenky u nás současně můžete výrazně ušetřit, neboť díky slevám, které nám prodejci letenek poskytují, u nás letenky koupíte levněji než jinde.

Za celým projektem, který Vám má pomáhat cestovat co nejlevněji, stojí tito lovci:

Míra Polach

O nás

Míra miluje dovolenou v přírodě a všechna místa, kde nepotká zástupy turistů. Miluje Rusko a Rusky, rád cestuje do východní Evropy a zemí bývalého sovětského svazu. Ze všech členů týmu je nejmenší letenkářský fanatik, takže jediným jeho cílem je dostat se co nejlevněji a nejpohodlněji z místa A do místa B. Na rozdíl většiny lovců letenek úplně nezatracuje cestovní kanceláře a umí naplno využívat všech jejich akcí.

Jirka Spolek

O nás

Jirka ctí přísloví „I cesta může být cíl“ a nevadí mu strávit i 42 hodin v letadle jen kvůli tomu, aby obletěl svět za 8 dní – a samozřejmě zaplatil za letenku kolem světa 8049 Kč. Rád jí, s čímž souvisí jeho úchylka focení všech jídel v letadlech. Když dostane chuť na pravé japonské sushi, je schopný si zaletět do Tokia na večeři a druhý den už být zase v práci. Svůj cestovatelský deník si udržuje aktualizovaný, tohle všechno proletěl.

Tonda Jelínek

O nás

Mladý lovec dobrodružství všeho druhu s cestovatelským krédem – čím víc punk, tím víc c00l!  Svoje srdce už dávno zapomněl v nejčernější části Afriky. A jeho typická dovolená? Burkina Faso, Guinea, Rwanda nebo Mauritánie.

Jitka Kosková

O nás

Jíťa začala objevovat svět ještě dřív, než se naučila chodit. V květnu se vrátila z ročního tripu po Jihovýchodní Asii, kterou si opravdu zamilovala. Má ráda přírodu a nevyhledává místa přeplněná kufříkáři a selfíčkáři. Baví jí fotit a o svých dobrodružstvích píše na svém blogu.

Týna Čechlovská

O nás

Týna studuje fotografii divokých zvířat a přírody v Anglii, je bývalá letuška a milovnice cestování. Nejradši objevuje tajné pláže a opuštěné hory, Skandinávii, Jihovýchodní Asii a černý kontinent. V zimě brázdí svahy na snowboardu a v létě se potápí a létá v oblacích na paraglidu. Jejím největším, zatím nesplněným, snem je rok na Novém Zélandu.

 

Hledáte letenku a chcete s něčím poradit? Napište nám do diskuze. S jakýmkoliv jiným dotazem či nápadem, jak vylepšit web nám napište na [email protected].

Informace, které tu musíme mít povinně:

Provozovatel:

Zaletsi.cz, s.r.o.
IČO:04711122
Na Fialce 2435
25101 Říčany

Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)