O nás

Jsme lovci levných letenek, jsme vášniví cestovatelé, jsme parta – jsme Zaletsi.cz! Náš příběh se začal psát již v září roku 2011 a od té doby ti dennodenně servírujeme tipy na levné letenky a také radíme s nejrůznějšími cestovatelskými dotazy.

 

Kontakt

Pokud potřebuješ poradit, něco urgentně vyřešit nebo nás prostě jen sledovat na sociálních sítích, mrkni se na naší stránku s kontakty. 

Zaleťsi.cz aneb kdo jsme

O nás

Cestování do destinací vzdálených i blízkých není jen naším koníčkem, nýbrž především životním stylem. A k němu také neodmyslitelně patří hledání výhodných letenek, protože právě letadla jsou naším nejoblíbenějším dopravním prostředkem. Lovu levných letenek, sledování nejnovějších cestovatelských trendů i podmínek pro cestování samotné, se věnujeme prakticky každý den od rozbřesku do soumraku. Výsledky si pochopitelně nenecháváme pouze pro sebe, ale dělíme se o ně s dalšími nadšenými cestovateli právě zde, na našem webu.

Všechny tipy na letenky, informační servis týkající se aerolinek, letišť a v poslední době také cestovních podmínek naší komunitě poskytujeme samozřejmě zdarma. Ať již jsi naším dlouhodobým fanouškem nebo na náš web zavítáš pouze občasně za účelem inspirace či načerpání užitečných informací, budeme moc rádi za jakékoliv doporučení tvým známým/kamarádům. Naši každodenní mravenčí práci můžeš ocenit také pěknou recenzí na Google, nákupem letenky skrze náš vyhledavač nebo rezervací ubytování / dovolené či půjčení auta skrze prokliky z našich stránek – neboť právě i díky tomu se můžeme naší práci věnovat skutečně naplno. 🙂

Co ještě děláme?

Naši práci znáš zejména díky webu Zaletsi.cz, kde ti přinášíme tipy na levné letenky a zpracováváme pro tebe letecké aktuality z ČR i ze světa. To ale není vše. V našem dalším projektu Zaletsi.cz Business máme ty nejlepší letenkáře, kteří mají na starosti nejen náročné klienty a velké firmy, ale také zajišťují složité letecké cesty – například pro české a slovenské týmy na Dakar nebo pro účinkující na festivalu Colours of Ostrava.

A nesmíme zapomenout ani na projekt Airbakers.com, díky kterému ti splníme i ty nejbláznivější cestovatelské sny. Tým našich zkušených „pekařů“ ti poskládá cestu na míru přesně podle tvých představ, ať už se jedná o rodinnou dovolenou v Itošce nebo o cestu kolem světa. Díky našim zkušenostem a vědomostem ohledně cestování si můžeš být jistý, že budeš v těch nejlepších rukách.

Zaletsi.cz tým

Za celým projektem, který Vám pomáhá cestovat co nejlevněji, stojí tito lovci levných letenek:

Jirka Spolek

O nás

Jirka ctí přísloví „I cesta může být cíl“ a nevadí mu strávit i 42 hodin v letadle jen kvůli tomu, aby obletěl svět za 8 dní – a samozřejmě zaplatil za letenku kolem světa pouhých 8 tisícovek. Rád jí, s čímž souvisí jeho úchylka focení všech jídel v letadlech. Když dostane chuť na pravé japonské sushi, je schopný si zaletět do Tokia na večeři a druhý den už být zase v práci. Svůj  letecký (cestovatelský) deník si udržuje aktualizovaný – tohle všechno proletěl.

Bez Jirky bychom ti tipy na letenky a letecké novinky nepřinášeli, neboť Zaletsi.cz vzniklo díky němu a Mírovi. Dnes dohlíží na správný chod webu, řeší technické záležitosti, a neustále pracuje na všech možných i nemožných vylepšeních.

 

 

 

Tonda Jelínek

O nás

Svůj medailonek zapomněl kdesi v subsaharský Africe…

 

 

 

 

 

 

Emča Červenková

O nás

Firemní yesmanka Emča nikdy neodmítne hory, poznávání nových zemí, moře, lyže, či ochutnávání místní kuchyně. Miluje roadtripy, výhledy, dobré jídlo a každý výlet si dokáže užit naplno. Také je znamenitou pekařkou, díky čemuž se u nás v kanclu často objevují všelijaké domácí dobroty. Půl roku žila v USA, kam se ráda vrací, ale její srdcovou destinací jsou Itálie a Řecko, kam zamíří i několikrát ročně.

V Zaletsi.cz má Emča na starosti náš web – píše články s tipy na levné letenky a odpovídá na cestovatelské dotazy.

 

 

 

Míra Polach

O nás

Mirek je cestovatel, běžec, skalní fanoušek Liverpoolu a hlavně požitkář. Ze všeho nejradši má odlehlá místa uprostřed krásné přírody daleko od civilizace, odkud podniká výlety a nasává místní atmosféru. Miluje adrenalin a nenechá si utéct žádnou šílenost, která se v okolí nabízí. Rád také zkouší všechny možné druhy cestování od jízdy stopem a spaní pod širákem přes potápěčské expedice a treky v horách až po cesty za golfem a ubytování v netradičních hotelech.

Jak už jsme zmínili, ani bez Míry by projekt Zaletsi.cz nikdy nevznikl, i když se mu už věnuje pouze okrajově. Dnes má na starosti především Airbakers, kde ti upeče cestu na míru podle tvých představ.

 

 

 

Informace, které tu musíme mít povinně:

Provozovatel:

Zaletsi.cz, s.r.o.
IČO: 04711122
Na Fialce 2435
25101 Říčany

Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)