Bermudské ostrovy

Koronavirus ve Velké Británii

Itineráře
1 vzor
Seznamka
1 člověk

Aktuální cestovní opatření v souvislosti s COVID-19

Od 18. března (04:00) je cestování do Velké Británie jako dřív! Odpadla povinnost vyplňovat před cestou příjezdový formulář a neočkovaní cestovatelé již nemusí předkládat negativní testy (ani před cestou, ani po příletu).

Podmínky pro cestování do Velké Británie

Všechny podmínky pro vstup na území Anglie, Severního Irska, Skotska i Walesu byly zrušeny 18. března 2022. Již není nutné vyplňovat příjezdový formulář, předkládat očkovací certifikát / negativní test před cestou ani podstupovat kontrolní test na místě či se uchylovat do samoizolace.

Cestování s dětmi

Pro děti a mladistvé platí stejná pravidla příjezdu jako pro dospělé osoby.

Tranzit přes Velkou Británii

Tranzit přes Velkou Británii je možný a není nutné splnit žádné extra podmínky (samozřejmě kromě vstupních podmínek cílové destinace).

Opatření ve Velké Británii

Od 27. ledna byla zrušena povinnost nosit obličejovou masku na veřejných místech.

Tzv. „Covid pas“ zůstal povinný pouze pro účast na hromadných akcích. V Severním Irsku stále platí povinnost předkládat ho i při vstupu do stravovacích, kulturních a zábavných zařízení.

Více informací na téma „Koronavirus ve Velké Británii“ naleznete:

Podmínky návratu z Velké Británie do ČR

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Máš jakýkoliv dotaz na téma „Koronavirus ve Velké Británii“? Nejsou Ti  jasné cestovní podmínky? Žádný dotaz není špatný, rádi Ti poradíme v komentářích níže. 🙂

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 11. 5. 2022

Akce

Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)