Francouzská Polynésie pro batůžkáře – z Paříže na Tahiti
6.4.2023

Francouzská Polynésie pro batůžkáře – z Paříže na Tahiti

21 399

O této nabídce

Francouzská Polynésie je cestovatelským cílem nejednoho dobrodruha. Dlouhodobě nejlevnější letenky z Evropy na toto rajské souostroví pořídíte v nabídce francouzské nízkonákladové společnosti French Bee. Zpáteční letenky z Paříže (letiště Órly) na Tahiti nyní ve vybraných termínech pořídíte za 21 399 Kč!

K dispozici je omezené množství termínů, převážně na přelomu srpna a září letošního roku. Základní tarif „Basic“ obsahuje přepravu pouze klasického příručního zavazadla s hmotnostním limitem 12 kg (+ malé osobní věci). Cestou do Francouzské Polynésie vás čeká pouze technický stopover v Kalifornii. Na zpáteční cestě je, v případě výběru nejlevnější varianty letenek, v plánu téměř celodenní layover, během něhož si prohlédnete i nejzajímavější místa San Francisca (SFO). Jedná se o spojení operované veskrze low-costovou společností, proto nelze počítat s občerstvením zdarma na dlouhých letech.

Přískoky do Paříže můžete vybírat z nabídky celkem pěti leteckých společností. Air France a ČSA létají na hlavní letiště Charlese de Gaulle (CDG), Ryanair na vzdálenější Beauvais (BVA) a Transavia s Vuelingem přímo na Órly (ORY).

Podmínky pro cestování

Vstup na území Francouzské Polynésie

Cestování do Francouzské Polynésie již nepodléhá žádným „COVID pravidlům“. Kompletní informace naleznete tradičně v našem průvodci „Koronavirus ve Francouzské Polynésii“.

Přestupy v USA

Aktuálně byste kvůli routingu přes San Francisco museli předkládat doklad o očkování a taktéž elektronickou registraci ESTA.  Aktuální podobu vstupních podmínek do USA (vztahuje se také na tranzit) můžete pravidelně sledovat v našem průvodci „Koronavirus v USA“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky
 • Zavazadla: 1 ks klasického příručního (max. 12 kg) + osobní věc
 • Dostupnost: červen & srpen/září 2023
 • Příkladové termíny:
  • 2. – 19. 6. za 21 541 Kč
  • 23. 8. – 11. 9. za 21 399 Kč
  • 27. 8. – 11. 9. za 21 399 Kč
  • 30. 8. – 11. 9. za 21 399 Kč
  • 30. 8. – 18. 9. za 21 399 Kč

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Prahaprůvodce parkováním na letišti Vídeň.

Francouzská Polynésie, ráj na zemi

Podrobné zápisky z cest po Francouzské Polynésii sepsal náš Jirka, který ostrovy procestoval v létě 2020. Uvařte si čaj, pohodlně se usaďte a načerpejte inspiraci.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Paříže do Papeete za 21 399 Kč

Francouzská Polynésie pro batůžkáře – z Paříže na Tahiti


Bude se hodit

Letiště Paříž – Orly (ORY)

Letiště San Francisco (SFO)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)