Francouzská Polynésie z Paříže aneb na Tahiti s batůžkem
15.8.2023

Francouzská Polynésie z Paříže aneb na Tahiti s batůžkem

21 485

O této nabídce

Francouzská Polynésie, doslova ráj na zemi a cíl mnoha cestovatelů. Částečnou minimalizaci cestovních nákladů do této destinace přinese výběr letenek od francouzské nízkonákladové aerolinky French Bee, která pravidelně operuje na trase mezi pařížským letištěm Órly (ORY) a Papeete na ostrově Tahiti (PPT). Zpáteční letenky ve vybraných termínových kombinacích po čas měsíce září pořídíte za 21 485 Kč.

Cestou vás v obou směrech čeká jeden přestup na západním pobřeží USA, v San Franciscu (SFO). Zatímco ve směru do Oceánie bude pohodlný, na zpáteční cestě je nutné počítat s téměř celodenním layoverem (21 hodin), během něhož vám rozhodně zbude dostatek času na prohlídku města samotného. Základní tarif „Basic“ obsahuje přepravu příručního zavazadla s hmotnostním limitem 12 kg, které by vám však na výlet do Francouzské Polynésie mělo stačit. Jedná se o spojení operované veskrze low-costovou společností, proto nelze počítat s občerstvením zdarma na dlouhých letech.

Přískoky do Paříže můžete vybírat z nabídky celkem pěti leteckých společností. Air France a ČSA létají na hlavní letiště Charlese de Gaulle (CDG), Ryanair na vzdálenější Beauvais (BVA) a Transavia s Vuelingem přímo na Órly (ORY).

Letenky na Tahiti

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky
 • Zavazadla: 1 ks klasického příručního (max. 12 kg) + osobní věc
 • Dostupnost: srpen/září 2023
 • Termíny:
  • 30. 8. – 11. 9. za 27 716 Kč
  • 6. – 18. 9. za 21 485 Kč
  • 8. – 18. 9. za 21 485 Kč
  • 10. –18. 9. za 21 485 Kč

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Francouzská Polynésie, ráj na zemi

Podrobné zápisky z cest po Francouzské Polynésii sepsal náš Jirka, který ostrovy procestoval v létě 2020. Uvařte si čaj, pohodlně se usaďte a načerpejte inspiraci.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Vstup na území Francouzské Polynésie

Cestování do Francouzské Polynésie již nepodléhá žádným „COVID pravidlům“. Kompletní informace naleznete tradičně v našem průvodci „Koronavirus ve Francouzské Polynésii“.

Přestupy v USA

Za účelem cesty přes území USA si vystačíte „pouze“ s elektronickou registraci ESTA.  Aktuální podobu vstupních podmínek do USA (vztahuje se také na tranzit) můžete pravidelně sledovat v našem průvodci „Koronavirus v USA“.

Náhled letenky z Paříže do Papeete na Tahiti za 21 485 Kč

Francouzská Polynésie z Paříže aneb na Tahiti s batůžkem


Bude se hodit

Letiště Paříž – Orly (ORY)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)