Tanzanie: s Turkish Airlines z Prahy nebo Budapešti do Dar es Salaamu
5.10.2023

Tanzanie: s Turkish Airlines z Prahy nebo Budapešti do Dar es Salaamu

od 11 481

O této nabídce

Pravděpodobně poslední zajímavý tip vylovený z promo akce letecké společnosti Turkish Airlines, odkazuje na letenky s cílem ve východoafrické Tanzanii. Zpáteční letenky z Budapešti (BUD) do tamějšího hlavního města, Dar es Salaamu (DAR), pořídíte za akční cenu 11 481 Kč. Za sympatickou částku je možné ale zakoupit zpáteční letenky také z Prahy (PRG), odkud vyjdou na 13 834 Kč. Případně si skrze funkci „Více měst“ v našem vyhledávači nakombinujte „open-jaw letenky“ s odletem z české metropole a návratem právě do města na Dunaji – taková kombinace vyjde na 12 576 Kč.

Základní tarif „Promo“ obsahuje bezplatnou přepravu hned 2 ks odbavených zavazadel s celkovou hmotností 46 kg. Routing zahrnuje jeden příjemný přestup v tureckém Istanbulu (IST), který ale lze bez problémů (ve vybraných dnech) protáhnout až na téměř celodenní laoyver, během něhož si v pohodě odskočíte na rychlou poznávačku turecké metropole.

Podívejte se také na další akční nabídky od Turkish Airlines:

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha / průvodce parkováním na letišti Budapešť.

Za nespoutanou divočinou do Tanzanie

Tanzanie, opravdová, ryzí Afrika. Krajina posetá banánovníky a kokosovými palmami, protnutá potůčky a zalitá jezírky, se vlní a postupně přechází v hornaté svahy. Na nich se poklidně pasou pakoni a další kopytníci, jen sem tam vyrušeni hrdým řevem nespoutaných lvů, pyšnících se zlatavou hřívou. Z dáli nad celou tou podmanivou scenérií bdí jako majestátní ochránce zasněžené Kilimandžáro, kontrastující s vlnícím se vzduchem nad rozpálenou zeminou. Zem obývají Masajové a jiné kmeny, na Kilwa Kisiwani můžete spatřit i ruiny někdejšího sultanátu. Tanzanie je opravdu divoká a nestoudně ukazuje své síly i slabiny, její poznání se vám zaryje hluboko pod kůži.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta na Tanzanie

Před cestou do Tanzanie již není nutné disponovat žádnou „COVID byrokracií“. Cestovatelé si vystačí s turistickým vízem, které obdrží na letišti za 50 USD. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Tanzanii“.

Náhled letenky z Budapešti do Dar es Salaamu za 11 481 Kč

Tanzanie: s Turkish Airlines z Prahy nebo Budapešti do Dar es Salaamu

Náhled letenky z Prahy do Dar es Salaamu a návratem do Budapešti za 12 576 Kč

Tanzanie: s Turkish Airlines z Prahy nebo Budapešti do Dar es Salaamu

Náhled letenky z Prahy do Dar es Salaamu za 13 834 Kč
Tanzanie: s Turkish Airlines z Prahy nebo Budapešti do Dar es Salaamu

Bude se hodit

Letiště Istanbul (IST)

Letiště Praha (PRG)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)