Z Prahy a Budapešti do Mongolska: Ulánbátar
27.9.2023

Z Prahy a Budapešti do Mongolska: Ulánbátar

12 669

O této nabídce

Akční letenky do Mongolska jsou skutečně raritním zbožím! O to více atraktivnější je aktuální promo akce prémiové letecké společnosti Turkish Airlines, která nabízí zlevněné letenky ze střední Evropy do tamějšího hlavního města Ulánbátaru (UBN). Zpáteční letenky z Budapešti (BUD) pořídíte za parádní cenu 12 669 Kč, zatímco zpáteční letenky z Prahy (PRG) za 14 258 Kč. Případně můžete odletové a návratové letiště zkombinovat (v našem vyhledávači použijte funkci „Více měst“) do tzv. open-jaw letenky, jejíž cena se bude pohybovat kolem 13 400 Kč.

Tradičně můžete využít štědré zavazadlové politiky dopravce. Základní tarif „Promo“ totiž obsahuje bezplatnou přepravu odbaveného zavazadla s hmotností 30 kg. Routing zahrnuje jeden klidný přestup v tureckém Istanbulu (IST) v rámci obou směrů. Termíny jsou dostupné od listopadu letošního roku do dubna toho nadcházejícího (s výjimkou vánočních svátků). Levné letenky hledejte v úterky, čtvrtky, soboty a neděle.

Podívejte se také na další akční nabídky od Turkish Airlines:

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Prahaprůvodce parkováním na letišti Budapešť.

Za divokou přírodou do Mongolska

Dunění koňských kopyt, vůně rozkvetlých luk, vítr ve vlasech. Mongolsko patří mezi země s nejnižší hustotou zalidnění vůbec, a tak se tu celé dny, týdny i měsíce můžete potulovat přírodou, lidskou rukou neporušenou, sami. Po cestě jen čas od času potkáte divoké jaky, koně Převalského, kočovníky se stády velbloudů, ovcí a skotu. Buďte přátelští, mluvte s nimi, o zdejší krajině toho ví víc, než kdokoliv jiný. Složte hlavu v jurtě anebo pod širákem, pod milionem hvězd. Jděte skrze údolí Orchon, k hřebenům Altaje, jako perlu na konec si nechejte proslulou poušť Gobi a její zpívající duny Chongoryn Els, zpívající, když se do nich opře vítr.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Mongolska

Cestování do Mongolska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Od ledna 2023 jsou také čeští občané zproštěni povinnosti žádat o turistické vízum. Pro krátkodobé pobyty do 30 dnů byla tato povinnost zrušena! Kompletní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Mongolsku“.

Náhled letenky z Budapešti do Ulánbátaru za 12 669 Kč
Z Prahy a Budapešti do Mongolska: Ulánbátar
Náhled letenky z Prahy do Ulánbátaru za 14 258 Kč

Z Prahy a Budapešti do Mongolska: Ulánbátar


Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

Letiště Istanbul (IST)

Letiště Praha (PRG)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)