Z Prahy na Maledivy v mnoha termínech s Turkish Airlines
4.10.2023

Z Prahy na Maledivy v mnoha termínech s Turkish Airlines

16 489

O této nabídce

Pouze do dnešní půlnoci jede promo akce letecké společnosti Turkish Airlines. Proto z její nabídky musíme vytáhnout i několik posledních zajímavých tipů na levné letenky do světa! Jedním takovým jsou bezpochyby také zpáteční letenky z Prahy (PRG) na Maledivy (MLE) za 16 489 Kč.

Na křídlech prémiové aerolinky se na rajské souostroví ve vodách Indického oceánu můžete vydat v mnoha termínech napříč kalendářním rokem  (od listopadu 2023 až do června 2024) – viz naše přehledné kalendáře níže. Základní tarif navíc obsahuje také odbavené zavazadlo se štědrým limitem 30 kg. V rámci routing vás poté čeká jeden pohodový přestup na letišti v tureckém Istanbulu (IST).

Podívejte se také na další akční nabídky od Turkish Airlines:

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta na Maledivy

Cestování na Maledivy je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, jedinou podmínkou zůstalo vyplnění příjezdového formuláře. Užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Maledivách“.

Náhled letenky z Prahy na Maledivy za 16 489 Kč

Z Prahy na Maledivy v mnoha termínech s Turkish Airlines


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)