Akční letenky do Nepálu: z Prahy do Káthmándú s Turkish Airlines
2.10.2023

Akční letenky do Nepálu: z Prahy do Káthmándú s Turkish Airlines

16 991

O této nabídce

Akční letenky z Prahy do Nepálu jsou spíše raritou! Průměrné ceny letenek na trase z Prahy do Káthmándú se ustálily v nepěkných výšinách a každé jejich snížení je zajímavou možností, jak se do této nádherné země v podhůří majestátního Himálaje podívat. V aktuálně probíhající promo akci letecké společnosti Turkish Airlines ulovíte zpáteční letenky z Prahy (PRG) do Káthmándú (KTM) za sympatickou cenu 16 991 Kč.

Základní tarif „Promo“ obsahuje bezplatnou přepravu odbaveného zavazadla s hmotností 30 kg. Routing poté zahrnuje jeden příjemný přestup v tureckém Istanbulu (IST) v rámci obou cest. Termínů dostupných za akční ceny není v porovnání s ostatními destinacemi tolik. Jedná se primárně o první kvartál příštího kalendářního roku a následně období na přelomu května a června. Podrobný výčet všech termínů tradičně naleznete v našich přehledných kalendářích níže.

Podívejte se také na další akční nabídky od Turkish Airlines:

Akční letenky z Prahy do Nepálu

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Nepál si zamiluješ

Naprosto epický Himálaj láká poutníky a cestovatele z celého světa. Vydejte se s respektem a pokorou do jeho náruče. Věříte-li si méně, poproste o pomoc místního průvodce a o služby nosiče, vaši cestu ulehčí. Putujte od lodžie k lodžii, ke konci dne své znavené tělo prohřejte šálkem černého čaje, jemném po mléku a kořeněném masalou. Zdatnější jedinci mohou vystoupat až do základního táboru Mount Everestu či obejít nádhernou horu Annapurnu. Kochejte se tichem okolní krajiny anebo se vypravte do ruchu Káthmándú, navštivte buddhistické svatyně zdobené barvami a mantrami modlitebních praporků.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Nepálu

Cestování do Nepálu je již  „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Jedinou podmínkou zůstává povinnost disponovat turistickým vízem, které ale snadno získáte po příletu do Káthmándú. Kompletní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Nepálu“.

Náhled letenky z Prahy do Káthmándú za 16 991 Kč
Akční letenky do Nepálu: z Prahy do Káthmándú s Turkish Airlines

Bude se hodit

Letiště Istanbul (IST)

Letiště Praha (PRG)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)