Indonésie: Jakarta z Prahy s odbaveným zavazadlem
26.9.2023

Indonésie: Jakarta z Prahy s odbaveným zavazadlem

13 761

O této nabídce

V aktuální akci s letenkami od aerolinky Turkish Airlines ulovíte také zpáteční letenky do Indonésie, které jsou v poslední době nedostatkovým zbožím. Do hlavního města Jakarta si nejlevněji zaletíte z Prahy s návratem do Budapešti za 13 761 Kč. Pokud preferujete odlet i návrat do Prahy, za zpáteční letenky zaplatíte 14 999 Kč. Chcete-li ušetřit, letenky do Indonésie z Budapešti ulovíte za 12 718 Kč. Termíny jsou k mání od letošního listopadu do června 2024 a všechny kalendáře jsme pro vás připravili níže. Navštivte Indonésii například od 24. dubna do 11. května, kdy rovnou využijete 2 státní svátky. Po cestě vás vždy čeká přestup v Istanbulu (IST).

Jak jsme již zmínili, v ceně letenky máte odbavené zavazadlo do 30 kg, kabinové zavazadlo a osobní věc. Během letů se můžete těšit na teplé jídlo a nápoje.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha / průvodce parkováním na letišti Budapešť.

Na ostrov Jáva za dobrodružstvím

Na hranici dvou oceánů se mísí divokost vulkánů a indonéských domorodců. Ostrov Jáva voní cibetkovou kávou a jiskřivým hřebíčkem, a i když je zastíněn slávou Bali, sám toho má hodně co nabídnout. Úhledná rýžová pole se tam střídají s hustými deštnými pralesy a hora Bromo jakoby kralovala celému okolí. Vystupte tam ještě za tmy a pak s prvními paprsky sledujte, jak narůžovělý opar postupně odkrývá zvlněnou krajinu. Nezapomeňte poctít svou návštěvou ani malebnou Yogiakartu a Borobudur, největší buddhistický chrám světa.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Indonésie

Pro vstup na území Indonésie potřebujete víza, která získáte buď po příletu za cca 763 Kč, nebo elektronicky na této stránce. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Indonésii“.

Náhled letenky z Prahy do Indonésie a návratem do Budapešti za 13 761 Kč
Indonésie: Jakarta z Prahy s odbaveným zavazadlem

Bude se hodit

Letiště Istanbul (IST)

Letiště Budapešť (BUD)

Letiště Praha (PRG)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)