Z Prahy do Etiopie: akční letenky s Turkish Airlines
2.10.2023

Z Prahy do Etiopie: akční letenky s Turkish Airlines

12 539

O této nabídce

Pokračujeme v představování akčních letenek z dílny Turkish Airlines. V její aktuální promo akci ulovíte také levné letenky do lehce exotické, avšak neméně zajímavé destinace – Etiopie! Zpáteční letenky z Prahy (PRG) do tamějšího hlavního města, Addis Abeba (ADD) nyní pořídíte za skvělou cenu 12 539 Kč. Letenky jsou dostupné na skutečně bohaté množství termínů od letošního listopadu až do první poloviny června příštího roku. Jejich souhrn tradičně naleznete v našich přehledných kalendářích níže.

Základní tarif „Promo“ obsahuje bezplatnou přepravu hned 2 ks odbavených zavazadel s celkovou hmotností 46 kg. Routing zahrnuje jeden příjemný přestup v tureckém Istanbulu (IST), který ale lze bez problémů protáhnout až na téměř celodenní laoyver, během něhož si v pohodě odskočíte na rychlou poznávačku turecké metropole.

Podívejte se také na další akční nabídky od Turkish Airlines:

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Etiopie Ti zůstane v paměti

Etiopie že je jednou z nejchudších zemí světa. Možná z pohledu peněz. Stačí se podívat jinýma očima a spatříte to nesmírně obrovské bohatství. Tu jedinečnou kulturu co je cennější než zlato, božskou přírodu, nádhernější než diamanty. Pro svou ladně zvlněnou krajinu, pukliny a praskliny a příkré svahy se Etiopii právem přezdívá Střecha afrického kontinentu. Historie země sahá neskutečně hluboko, mnohem hlouběji než k dávnému královi Šalamounovi a královně ze Sáby. Domorodé obyvatelstvo je moc milé a vždy veselé, barevně oděné – neoděné a krásně zdobené. Milují hudbu a tanec a to vás bude na cestách provázet a odvádět pozornost od těch nehezkých věcí, které bohatou – nebohatou Etiopii sužují.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Etiopie

Cestování do Etiopie je tak již jako dřív – žádné testy, certifikáty ani formuláře. Jedinou podmínkou vstupu do země zůstává turistické vízum. Kompletní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Etiopii“.

Náhled letenky z Prahy do Addis Abeby za 12 539 Kč

Z Prahy do Etiopie: akční letenky s Turkish Airlines


Bude se hodit

Letiště Istanbul (IST)

Letiště Praha (PRG)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)