Z Prahy do New Yorku s Turkish Airlines vč. odbavených zavazadel
27.9.2023

Z Prahy do New Yorku s Turkish Airlines vč. odbavených zavazadel

11 958

O této nabídce

Dalším pěkným tipem, který vylovíme z aktuální promo akce kvalitní letecké společnosti Turkish Airlines, jsou letenky do New Yorku! Zpáteční letenky z Prahy do New Yorku se dvěma odbavenými zavazadly v ceně pořídíte za bezkonkurenční cenu 11 958 Kč. Letenky jsou dostupné na velké množství termínů od letošního listopadu až do první poloviny června příštího roku. Přehled všech termínů tradičně naleznete v našich kalendářích níže.

Cestou do USA i zpět vás čeká jeden přestup v tureckém hlavním městě, Istanbulu (IST). Pestrý výběr termínů vám umožní zvolit krátké přestupy, stejně tak jako dlouhé layovery, během nichž bez problémů ochutnáte také atmosféru turecké metropole. Další devízou této nabídky je štědrá zavazadlová politika dopravce, který cestovatelům umožňuje zdarma přepravit hned 2 ks odbavených zavazadel (celkem 46 kg k odbavení), což může hodit při nákupech v New Yorku.

Podívejte se také na další akční nabídky od Turkish Airlines:

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

S Turkish Airlines do New Yorku

Splnit si svůj americký sen? Kde jinde než v New Yorku! Snad nejslavnějším městě na světě. Hlava se vám zatočí z džungle mrakodrapů drápajících se do mraků, srdce rozbuší s rozsvěcujícími se neony různých barev, a rázem jste připoutáni navždy. Projděte se po majestátním Brooklynském mostě, zajděte shopovat na pátou avenue, stůjte v úžasu před hrdou tváří Svobody. Pohlédněte na prosklené panorama ze světoznámé Empire State Building, nebo raději koukněte i na ní, a to z výšky 381 metrů úchvatné One World Observatory. Nasajte ten opravdový newyorský vibe při jízdě metrem, dostane vás rychle kamkoliv. Možnosti jsou nekonečné!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Cestování do Spojených států amerických je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Vystačíte si pouze s elektronickou registrací ESTA. S jejím vyplňováním vám pomůže náš podrobný návod.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Náhled letenky z Prahy do New Yorku za 11 958 Kč

Z Prahy do New Yorku s Turkish Airlines vč. odbavených zavazadel


Bude se hodit

Letiště New York – John F. Kennedy (JFK)

Letiště Praha (PRG)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)