Z Prahy do Keni: Nairobi téměř po celý rok
3.10.2023

Z Prahy do Keni: Nairobi téměř po celý rok

12 292

O této nabídce

Dále pokračujeme v prezentování zajímavých tipů, kterých je možné využít v rámci aktuální promo akce letecké společnosti Turkish Airlines. Opomenout totiž nesmíme ani zlevněné letenky do východoafrické Keni! Zpáteční letenky z Prahy (PRG) do tamějšího hlavního města, Nairobi (NBO), pořídíte v nabídce aerolinky za pěknou cenu 12 292 Kč. K dispozici je navíc velké množství termínů téměř po celý rok (od letošního listopadu až do června nadcházejícího roku). Jejich přehledný souhrn tradičně hledejte v našich kalendářích níže.

Základní tarif „Promo“ obsahuje bezplatnou přepravu hned 2 ks odbavených zavazadel s celkovou hmotností 46 kg. Routing zahrnuje jeden příjemný přestup v tureckém Istanbulu (IST), který ale lze bez problémů (ve vybraných dnech) protáhnout až na téměř celodenní laoyver, během něhož si v pohodě odskočíte na rychlou poznávačku turecké metropole.

Podívejte se také na další akční nabídky od Turkish Airlines:

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Na safari do Keni

Sníte o divočině z cestopisných dokumentů? O těch řvoucích lvech, obrovských bůvolech, zebrách prohánějících se nespoutanou krajinou? O nekončících stádech migrujících pakoňů a nosorožcích volně se pasoucích v africké savaně? Takových míst je bohužel na světě méně a méně, a Keňa je jedním z těch nejkrásnějších. Navštivte národní parky Maasai Mara a Tsavo, nasnídejte se v hotelu Giraffe Manor, žirafy tam do oken protahují své dlouhé krky a žadoní o sousto. Ráj se ale nachází i u břehů Indického oceánu a pod jeho hladinou. Vody tam lákají potápěče barevnými korálovými útesy a pláže věčně zalité sluncem jsou ideálním odpočinkem po všem tom šíleném dobrodružství!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

„COVID pravidla“

Cestování do Keni je „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Keni“.

Víza

O turistické vízum do Keni je nutné žádat online. Poplatek za jednovstupové turistické vízum platné 3 měsíce od data vydání činí 51 USD. Vyřízení žádosti trvá 48 hodin, doporučujeme ale o vízum žádat s dostatečným předstihem. Pro vstup do Keni je dále nutný cestovní pas s platností alespoň šest měsíců od data vstupu do země a také zpáteční letenka.

Náhled letenky z Prahy do Nairobi za 12 292 Kč
Z Prahy do Keni: Nairobi téměř po celý rok

Bude se hodit

Letiště Istanbul (IST)

Letiště Nairobi (NBO)

Letiště Praha (PRG)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)