Exotické Filipíny z Prahy s Turkish Airlines
25.9.2023

Exotické Filipíny z Prahy s Turkish Airlines

15 502

O této nabídce

S velmi pěknou promo akcí přichází opět aerolinka Turkish Airlines. Díky ní se podíváte na exotické Filipíny z Prahy za 15 502 Kč, a to s odbaveným zavazadlem v ceně. Termíny za tuto cenu jsou dostupné během letošního listopadu a prosince. Jako příkladový termín uvádíme odlet 4. a návrat 15. listopadu. Po cestě vás čeká jeden nebo dva přestupy – vždy v Istanbulu (IST) a v Singapuru (SIN). Pokud budete přestupovat i v tomto městském státě, segment mezi Singapurem a Manilou je operován aerolinkou Philippine Airlines.

Akce platí pouze do 5. října!

Turecký národní dopravce má velmi štědrou zavazadlovou politiku. Na Filipíny si tak můžete vzít odbavené zavazadlo do 30 kg, kabinové zavazadlo a osobní věc. Během letů se také budou podávat nápoje a občerstvení.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Za exotikou na Filipíny

Filipíny jsou srdcovka. Přes sedm tisíc ostrůvku rozesetých po křišťálově čistých vodách Tichého oceánu, zarostlých hustými deštnými lesy a lemovaných sluncem políbenými plážemi, obývají snad ti nejusměvavější lidé světa. Sedněte do barevného jeepney a poznávejte okolí, nebo se vydejte vstříc dálkám na bambusové loďce. Šnorchlujte s králi tamních vod – obřími žraloky velrybími a potápějte se jejich korálovým královstvím. Zdolejte úchvatný vulkán Mayon (2 462 m. n. m.), pokud teda zrovna nesoptí, navštivte burácející vodopády Tumalog Falls a dechberoucí rýžové terasy Banaue nebo se položte se slaďoučkým kokosem na bílé písky El Nida.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta na Filipíny

Cesty na Filipíny jsou již zcela bez omezení. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus na Filipínách“.

Náhled letenky z Prahy na Filipíny za 15 502 Kč
Exotické Filipíny z Prahy s Turkish Airlines


Bude se hodit

Letiště Istanbul (IST)

Letiště Praha (PRG)

Letiště Singapur (SIN)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)