Karibik: přímé lety z Londýna na Svatou Lucii
6.3.2024

Karibik: přímé lety z Londýna na Svatou Lucii

7 715

O této nabídce

Limitovanou nabídku levných letenek do Karibiku nalezneme v rezervačním systému britské cestovní kanceláře TUI, která doprodává kapacitu na svých charterových letech. Zpáteční letenky na přímých letech z londýnského letiště Gatwick (LGW) na Svatou Lucii (UVF) ulovíte od 7 715 Kč, a to konkrétně v termínu od 12. do 19. března. Za skvělé ceny jsou k dispozici také odlety o týden později, kdy lze zvolit pobyt na 7 nebo dokonce 14 dnů. Podobné akční letenky na Svatou Lucii se objevují velmi zřídka a také spojení na tento ostrovní ministát nacházející se v souostroví Malých Antil není příliš frekventované, proto máte-li Svatou Lucii v hledáčku, neváhejte! Základní letenky zahrnují pouze přepravu příručního zavazadla (max. 10 kg). Pokud byste potřebovali cestovat s odbaveným báglem, dokoupíte ho v navazujícím kroku rezervačního procesu za 64 GBP (hmotnostní limit 15 kg) pro obě cesty.

Když k ceně základních letenek na přímých letech z Londýna na Svatou Lucii připočteme ještě cenu přískoků do Velké Británie, bude se celková cena kombinace pohybovat kolem 10 tisíc Kč!

Jak do Londýna?

Přímé linky mezi londýnským letištěm Gatwick (LGW) a Prahou (PRG) během zimního letového řádu obsluhojí hned dvě aerolinky – easyJet a Wizz Air.  S návazností letů je to ale trochu lehce horší – na ranní odlet z Gatwicku do Karibiku nenavazuje žádné spojení / odpolední lety z Gatwicku do Prahy během dne návratu do Evropy vychází docela draho. Nejekonomičtější variantou proto bude letět do Londýna o den dříve a klidně i na jiné letiště. Koneckonců zpříjemnit si cestu zastávkou na břehu Temže nemusí být vyloženě na škodu. Další spojení z Prahy do oblasti Londýna nabídnou stejní dopravci v podobě letů na Luton (LTN), dále Ryanair na Stansted (STN) nebo British Airways na letiště Heathrow (LHR).

Máte-li blíže než Prahu letiště ve Vídni (VIE) určitě se mrkněte na nabídku letů aerolinky Wizz Air ze Schwechatu právě na Gatwick. Přískoky do Londýna v předvečer odletu a v totožný den návratu pořídíte za stokorunové částky.

  • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky TUI fly
  • Zavazadla: příruční zavazadlo (55 × 40 × 20 cm) s max. hmotností 10 kg
  • Dostupnost: březen 2024
  • Příkladové termíny:
    • 12. – 19. 3. za 7 715 Kč
    • 19. – 26. 3. za 8 280 Kč
    • 19. 3. – 2. 4. za 10 744 Kč

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Prahaprůvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cestování na Svatou Lucii není zatíženo žádnou speciální byrokracií. Před cestou (v rámci třech dnů před odletem) nezapomeňte vyplnit elektronický registrační formulář. Na příletu poté budete prezentovat doklad o jeho vyplnění.

Náhled letenky z Londýna na Svatou Lucii za 7 715 Kč

Karibik: přímé lety z Londýna na Svatou Lucii


Bude se hodit

Letiště Londýn Gatwick (LGW)

Letiště Praha (PRG)

Letiště Vídeň (VIE)

TUI Fly

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)