TUI Fly

TUI Fly

TUI Fly Group je společenství pěti aerolinek TUI Fly Deutschland (X3), TUI Fly Belgium (TB), TUI Fly Netherlands (OR), TUI Fly Nordic (6B) a TUI Airways (BY). Všechny aerolinky se soustředí především na dovolenkové destinace v Evropě, Asii, Severní a Střední Americe i Africe. Skupina TUI, mimo jiné, také vlastní síť cestovních kanceláří, hotelů, výletních lodí atd.
  • Příruční zavazadlo 1 ks do 10 kg s rozměry 55 × 40 × 20 cm
  • Občerstvení zdarma pouze na dálkových letech nad 7 hodin
  • Hodnocení
  • Oficiální web https://www.tui.com/

Check-in a seating

Online check-in se otevírá 24 hodin před plánovaným časem odletu a zavírá 6 hodin před odletem. Odbavení na letišti je zdarma.

Seating je zpoplatněn.

Naše recenze

TUI je lepší verzí tuzemských Smartwings. Pokud zakoupíte letenku nejlevnějšího tarifu, občerstvení na palubě nebo zapsané zavazadlo v ceně nečekejte. Abychom však nepsali jen kriticky, na dálkových letech aerolinka stále nabízí jídlo a pití v rámci letenky. Letecká společnost také často nabízí “last-minute“ slevy. Díky nim se dá dostat například do Thajska či Karibiku za pár tisíc korun.

Zavazadla

V nejlevnějším letenkovém tarifu se nachází pouze 1 kus příručního zavazadla o maximální hmotnosti 10 kg s rozměry 55 × 40 × 20 cm.

Za odbavené zavazadlo do 20 kg si budete muset připlatit £70.

Nákup letenek

Akční letenky najdete přímo na webu aerolinek.

Kontakt

S leteckou společností lze navázat kontakt skrze kontaktní formulář.

Případně můžete volat na telefonní linku +49 180 5 42 41 40. 

Služby

Jak již zmiňujeme výše, na letech po kontinentu se v nejlevnějším letenkovém tarifu nachází jen samotná cesta. Na dálkových letech jsou v ceně letenky nápoje a občerstvení.

Za rezervaci oblíbeného sedadla si budete muset připlatit £36.

K dispozici je také online check-in. Ten se otevírá 24 hodin a zavírá 6 hodin před plánovaným odletem. Lze se odbavit také na letišti (pozor u levného tarifu „Pure fare“ je tato služba zpoplatněna sazbou 5 €).

Destinace

Skupina provozuje velkou síť linek téměř z celé Evropy především do přímořských dovolenkových destinací. V hledáčku aerolinek se také nachází řada dálkových destinací v Asii, Africe, Severní a Střední Americe.

Pro nás, obyvatele České republiky, lze aerolinku znát především díky cestovní kanceláři TUI, která v tuzemsku prodává zájezdy s odlety z Německa a Rakouska.

Flotila

Skupina aerolinek vlastní celkem 141 letadel a dalších 63 strojů má objednaných. Ve flotile tak nyní najdeme 6 Boeingů B737-700, 86 Boeingů B737-800, 9 Boeingů B737-Max8, 13 Boeingů B757-300, 6 Boeingů B767-300, 19 Boeingů B787-8/-9 a 4 Embraery ERJ190.

Podívejte se na kompletní informace o flotile letecké společnosti.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)