Do Karibiku: dubnové kombinace letů z Prahy na Svatou Lucii
15.3.2024

Do Karibiku: dubnové kombinace letů z Prahy na Svatou Lucii

9 031

O této nabídce

Britská cestovní kancelář TUI do prodeje opět uvolnila letenky na svých charterových letech z Londýna do Karibiku. Tentokráte se jedná o dubnové letenky s cílem na ostrově Svatá Lucie. Zpáteční letenky z londýnského letiště Gatwick na Svatou Lucii pořídíte od 7 651 Kč, a to v termínu od 16. do 23. dubna.  Základní letenky zahrnují pouze přepravu příručního zavazadla (max. 10 kg). Pokud byste potřebovali cestovat s odbaveným báglem, dokoupíte ho v navazujícím kroku rezervačního procesu za 64 GBP (hmotnostní limit 15 kg) pro obě cesty.

Na příkladový termín si lehce poskládáme také levné přískoky z Prahy díky aerolince Wizz Air. Členové WDC je, v předvečer odletu do Karibiku a ve stejný den jako připadá návrat do Londýna (15. – 24. 4.), uloví za 1 380 Kč. Kombinaci letenek z Prahy na Svatou Lucii si tím pádem poskládáte za naprosto fantastickou cenu 9 031 Kč.

Na půdorysu příkladového termínu si můžete routing poskládat také na jiné termíny během dubna – s délkou pobytu jeden či dva tádny.

Jak do Londýna?

Přímé linky mezi londýnským letištěm Gatwick (LGW) a Prahou (PRG) budou během letního letového řádu obsluhovat hned dvě aerolinky – easyJet a Wizz Air.  Využijte přískoku z Prahy na Gatwick v předvečer ranního odletu do Karibiku s Wizzem + návratu do ČR během odpoledne (stejný den jako přílet ze zámoří) opět s maďarskou aerolinkou – viz příkladové lety. Případně si návštěvu britské metropole prodlužte a využijte letů na jiné letiště. Další spojení z Prahy do oblasti Londýna nabídnou stejní dopravci, a to  v podobě letů na Luton (LTN), a dále Ryanair na Stansted (STN) nebo British Airways na letiště Heathrow (LHR).

Máte-li blíže než Prahu letiště ve Vídni (VIE) určitě se mrkněte na nabídku letů aerolinky Wizz Air ze Schwechatu právě na Gatwick. Přískoky do Londýna v předvečer odletu a v totožný den návratu pořídíte za stokorunové částky.

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky TUI fly
 • Zavazadla: příruční zavazadlo (55 × 40 × 20 cm) s max. hmotností 10 kg
 • Dostupnost: duben 2024
 • Termíny:
  • 9. – 23. 4. za 9 684 Kč
  • 16. – 23. 4. za 7 651 Kč
  • 16. – 30. 4. za 7 692 Kč
  • 23. – 30. 4. za 10 008 Kč

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha / průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cestování na Svatou Lucii není zatíženo žádnou speciální byrokracií. Před cestou (v rámci třech dnů před odletem) nezapomeňte vyplnit elektronický registrační formulář. Na příletu poté budete prezentovat doklad o jeho vyplnění.

Náhled letenky z Londýna na Svatou Lucii za 7 651 Kč

Do Karibiku: dubnové kombinace letů z Prahy na Svatou Lucii

Náhled přískoku z Prahy do Londýna a zpět za 1 380 Kč

Do Karibiku: dubnové kombinace letů z Prahy na Svatou Lucii


Bude se hodit

Letiště Londýn Gatwick (LGW)

Letiště Vídeň (VIE)

TUI Fly

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)