Akční letenky z Německa do San Francisca
16.5.2024

Akční letenky z Německa do San Francisca

11 175

O této nabídce

V momentálně probíhající promo akci aerolinky TAP Air Portugal ulovíš zlevněné letenky také na západní pobřeží USA. Z Německa, konkrétně z Mnichova a Berlína, si zaletíš do proslulého San Francisca za 11 175 Kč na spoustu termínů od září až do března příštího roku. Rozhodně máš z čeho vybírat, tak si udělej roadtrip po západě Spojených států třeba v termínu od 20. září do 9. října. Po cestě tě čeká jeden přestup v Lisabonu, kdy delší přestup můžeš využít k jeho návštěvě.

Mrkni se na další akční letenky od TAPu, které jsme pro tebe ulovili:

V ceně letenky máš příruční zavazadlo o rozměrech do 55 × 40 × 20 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před tebou. Pokud si chceš vzít i odbavený kufr, kup si letenky v tarifu Basic, kdy tě vyjdou na 13 655 Kč. Během letů se můžeš těšit na občerstvení i nápoje.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov / průvodce parkováním na letišti Berlín.

Parky na západě USA si zamiluješ

Je jich devět, všechny jsou fantastické a musíš je vidět, jinak tvoje cesta po západním pobřeží USA nebude úplná! Joshua Tree Park a stromy s větvemi mířícími k nebesům, Grand Canyon, co tě dostane, protože uvidíš, co nečekáš! Zion Park s velkým bílým trůnem – horou viditelnou z každého místa. Antelope Canyon s kameny podivnými a rudými k neuvěření. Sequoia Park a Kings Canyon s obřími stromy, co mají miniaturní šišky. Bryce Canyon jako skalní bludiště obydlené zvědavými čipmánky. Yosemity a El Capitan. Jak jen na něj ten Adam Ondra vylezl? A konečně Death Valley, vyprahlý kus země s vyschlým solným jezerem, co stojí za trochu toho potu!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Na pořádný roadtrip potřebuješ pořádnou káru. Najdeš ji v naší autopůjčovně, kde tě vyjde od 1 167 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou do Améru si nezapomeň vyřídit elektronickou registraci ESTA. Více informací najdeš v našem průvodci. 

Náhled letenky z Mnichova do San Francisca za 11 175 Kč
Akční letenky z Německa do San Francisca

Kalendář dostupných termínů

Let tam (směr USA [California])

Let zpátky

Mnichov - San Francisco - Mnichov
  • Dospělý
  • Mládežník (12 - 24 let)
  • Dítě (2 - 11 let)
  • Kojenec (do 2 let)

Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště San Francisco (SFO)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)