Do oblíbeného New Yorku z Prahy + tip na návrat z Miami
9.5.2024

Do oblíbeného New Yorku z Prahy + tip na návrat z Miami

10 967

O této nabídce

Zažij atmosféru kosmopolitního New Yorku a poznej celý svět v jednom městě. S nabídkou letenek za skvělou cenu do New Yorku z Prahy přichází aerolinka TAP Air Portugal. Za cenovku 10 967 Kč pořídíš širokou škálu termínů od letošního září až do března příštího roku (s výjimkou Vánoc). A jako zajímavé zpestření pro tebe máme také tip na open-jaw letenky s návratem z Miami za 12 697 Kč, díky kterým si můžeš udělat americký roadtrip po východním pobřeží. Tak se vydej na východní pobřeží Améru třeba od 18. do 22. září. Po cestě tě vždy čeká jeden přestup v Lisabonu (LIS).

V ceně letenky máš přepravu příručního zavazadla o rozměrech do 55 × 40 × 20 cm a osobní věci, která se musí vejít pod sedadlo před tebou. Během letů se můžeš těšit na občerstvení a  nápoje zdarma.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

New York si zamiluješ

Splnit si svůj americký sen? Kde jinde než v New Yorku! Snad nejslavnějším městě na světě. Hlava se ti zatočí z džungle mrakodrapů drápajících se do mraků, srdce rozbuší s rozsvěcujícími se neony různých barev, a rázem jsi připoután navždy. Projdi se po majestátním Brooklynském mostě, zajdi shopovat na pátou avenue, stůj v úžasu před hrdou tváří Svobody. Pohlédni na prosklené panorama ze světoznámé Empire State Building, nebo raději koukni i na ní, a to z výšky 381 metrů úchvatné One World Observatory. Nasaj ten opravdový newyorský vibe při jízdě metrem, dostane tě rychle kamkoliv. Možnosti jsou nekonečné!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Vydej se z New Yorku až do prosluněného Miami v nadupané káře a zažij nezapomenutelný roadtrip. Před odletem se podívej do naší autopůjčovny, kde tě super auto vyjde od 1 636 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Pro vstup na americké území potřebuješ mít elektronickou registraci ESTA, kterou si hravě vyřídíš předem. Více se dočteš na naší stránce. 

Náhled letenky z Prahy do New Yorku za 10 967 Kč
Do oblíbeného New Yorku z Prahy + tip na návrat z Miami

Bude se hodit

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Miami (MIA)

Letiště New York – John F. Kennedy (JFK)

Letiště New York – Newark (EWR)

Letiště Praha (PRG)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)