Z Prahy do USA: Chicago, Boston, Washington D. C., Miami i open-jaw
10.5.2024

Z Prahy do USA: Chicago, Boston, Washington D. C., Miami i open-jaw

od 11 157

O této nabídce

V aktuálně probíhající akci aerolinky TAP ulovíš letenky za skvělou cenu i do dalších destinací v Améru. Včera jsme ti přinesli tip na letenky z Prahy do New Yorku, dneska jsme si pro tebe připravili velký souhrn letenek z Prahy do USA – do Chicaga za 11 157 Kč, Washingtonu D. C. za 13 003 Kč, Bostonu za 13 079 Kč či Miami za 14 407 Kč. Pokud tě láká objevit více měst najednou, máme připravené také open-jaw letenky s příletem do Bostonu a návratem z Washingtonu za 13 137 Kč nebo z Miami za 13 705 Kč. Všechny kalendáře najdeš přehledně v rámečku níže. A široký výběr není jen z destinací, ale také z termínů, které jsou dostupné od září až do ledna příštího roku. Co třeba Chicago v termínu od 7. do 13. listopadu? Po cestě tě vždy čeká jeden přestup v portugalském Lisabonu, kdy delší přestup určitě využij i k návštěvě města.

V ceně letenky máš klasické kabinové zavazadlo o rozměrech do 55 × 40 × 20 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před tebou. Pokud plánuješ v USA velké nákupy a chceš si vzít odbavené zavazadlo, kup si letenky v tarifu Basic, které tě zpravidla vyjdou o 2 tisíce dráž.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Vzhůru za poznáním východu USA

Ready na road trip východním pobřežím USA? Tak jedem! Začneme úplně na severu, tam, kde se USA potkává s Kanadou, u úchvatných Niagarských vodopádů. Podívaná života! Pak přístavní Boston a jeho slavná Harvardova univerzita, panorama nikdy nespícího New Yorku plného zábavy a neonů, a socha Svobody! Znovu dobij baterky na bílých plážích Atlantic City, další zastávkou je hlavní město Washington a světoznámý Bílý dům a Kapitol, kde se rozhoduje dění snad celé planety. Kochej se dechberoucími scenériemi pobřeží států Severní a Jižní Karolíny a pak už hurá na sluncem zalitou a mořem (a margaritou) omývanou Floridu.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Co by to bylo za roadtrip bez nadupané káry, kór v USA. Při plánování svojí cesty se mrkni do naší autopůjčovny, kde si ze široké nabídky určitě vybereš.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou do Améru si nezapomeň vyřídit elektronickou registraci ESTA. Další dokumenty, kromě platného pasu, potřebovat nebudeš. Více informací najdeš na naší stránce.

Náhled letenky z Prahy do Chicaga za 11 157 Kč
Z Prahy do USA: Chicago, Boston, Washington D. C., Miami i open-jaw

Kalendář dostupných termínů

Let tam (směr USA [Illinois])

Let zpátky

Praha - Letiště Václava Havla - Chicago - O'hare - Praha - Letiště Václava Havla
  • Dospělý
  • Mládežník (12 - 24 let)
  • Dítě (2 - 11 let)
  • Kojenec (do 2 let)

Bude se hodit

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Miami (MIA)

Letiště Praha (PRG)

Letiště Washington D. C. (IAD)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)