Mexiko z Německa – letenky do Cancúnu v hlavní sezóně
9.5.2024

Mexiko z Německa – letenky do Cancúnu v hlavní sezóně

11 404

O této nabídce

Kde jinde strávit podzimní a zimní měsíce, než pěkně v teple. Perfektní destinací je nádherné Mexiko, kam si zaletíš z Německa díky aerolince TAP Air Portugal. Ta nabízí akční letenky z Mnichova a Berlína do Cancúnu, a to v hlavní sezóně! Odlety z Bavorska jsou dostupné za 11 404 Kč, z hlavního města Německa se na Yucatán podíváš za 12 660 Kč. Vybrat si můžeš ze spousty termínů od listopadu až do března příštího roku (s výjimkou Vánoc). Objev tajemství mayských pyramid, vykoupej se v Karibiku a hoď se do pohody například v termínu od 21. listopadu do 5. prosince. Po cestě se připrav na jeden přestup v Lisabonu (LIS).

V ceně letenky u TAPu máš kabinové zavazadlo o rozměrech do 55 × 40 × 20 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedačku před tebou. Pokud nemůžeš letět bez odbaveného báglu, kup si letenky v tarifu Basic, kdy tě vyjdou na 13 907 Kč. Během letů na tebe čeká také teplé občerstvení a nápoje.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov / průvodce parkováním na letišti Berlín.

Hoď se do pohody v Mexiku

Cancún je jinou tváří Mexika. Daleko od stinné stránky téhle barevné země dává na odiv své sněhově bílé pláže, tyrkysové moře a dechberoucí podvodní svět. Luxusní hotelové resorty hýčkají své hosty, pulzující noční život utichá až se svítáním. Slunce opaluje vystavená těla do čokoládových odstínů a na obzoru se se míhají hřbetní ploutve delfínů. Pod hladinou kontrastují a zároveň se doplňují zdobné korály a umění v podobě stovek soch, stačí se potopit a poddat se té kráse. Vnitrozemí je poseto nádhernými cenoty, mexickými klenoty, krasovými jeskyněmi zatopenými průzračnou vodou. Pronikající paprsky slunce v nich vytváří tajemnou atmosféru, koupel v nich tě okouzlí.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjč si v Cancúnu auto a vyraz za mayskými pyramidami a dalšími krásami Yucatánu. Perfektní kára na tebe čeká v naší autopůjčovně, kde tě vyjde od 318 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Mexika

Pro cestu do Mexika nepotřebuješ žádné speciální dokumenty, bude ti stačit platný pas. Více informací se dočteš na naší stránce.

Náhled letenky z Mnichova do Cancúnu za 11 404 Kč
Mexiko z Německa – letenky do Cancúnu v hlavní sezóně

Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Cancun (CUN)

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Mnichov (MUC)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)