Brazílie z Německa i Vídně: Sao Paulo, Rio de Janeiro a Salvador
13.5.2024

Brazílie z Německa i Vídně: Sao Paulo, Rio de Janeiro a Salvador

13 995

O této nabídce

Akční letenky od aerolinky TAP Air Portugal nemíří pouze do severní Americky, ale také i do té Jižní – konkrétně do Brazílie, kam ulovíš letenky z Německa i Vídně. Za super cenu jsou dostupná města Sao Paulo, Rio de Janeiro a severněji ležící Salvador. Z Mnichova a Berlína pořídíš letenky do Sao Paula za 13 995, Rio de Janeiro a Salvador jsou k mání za cenovku 15 241 Kč. Všechny kalendáře najdeš přehledně v rámečku níže. A termíny? Těch je k mání více než dost od září až do března příštího roku (s výjimkou Vánoc). Tak začni svoji dovolenou v Brazílii v Sao Paulu v termínu od 10. do 25. listopadu. Po cestě tě čeká vždy jeden přestup v Lisabonu. 

Lákají tě jiné destinace v Brazílii? Mrkni se na náš přehled akčních letenek, kde najdeš i další brazilská města.

V ceně letenky máš kabinové zavazadlo o rozměrech do 55 × 40 × 20 cm a osobní věci, která se musí vejít pod sedadlo před tebou. Pokud potřebuješ odbavené zavazadlo, kup si letenky v tarifu Basic za 16 492 Kč, kdy ho máš v ceně. Během letů se můžeš těšit na občerstvení i nápoje.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň / průvodce parkováním na letišti Mnichov / průvodce parkováním na letišti Berlín.

Objev rozmanitou Brazílii

Brazílie je obrovská, nespoutaná, tepoucí životem! Džungle pralesů a džungle velkoměst, temperamentní Brazilci se svými opálenými těly, ladně se kroutící řeka Amazonka, pestré barvy všude kolem, neprobádaná příroda. Slaďoučké ovoce exotických chutí, pulzující rytmus samby, vlnění boků a bláznivý karneval, do dálky se táhnoucí pláže. Odvaž se a poznej tuhle latinskoamerickou krásku, když jí otevřeš své srdce, s radostí ti ukáže své nádherné jeskyně Lago Azul, pobřeží Costa do Sauipe obrostlé palmami, špičaté pohoří Serra do Rio do Rastro a snad i dechberoucí vodopád Caracol. Staň v úžasu nad písečnými dunami Lençóis Maranhenses, jejich jméno doslova znamená povlečení, a skutečně se podobně půvabně brazilskou krajinou vlní.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Brazílie

Pro cestu do Brazílie nepotřebuješ žádné zvláštní dokumenty, stačí mít platný pas. Více informací najdeš na naší stránce. 

Náhled letenky z Mnichova do Sao Paula za 13 995 Kč

Brazílie z Německa i Vídně: Sao Paulo, Rio de Janeiro a Salvador


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Vídeň (VIE)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)