CK Čedok nabídne v létě 2024 lety z Prahy do 40 destinací
17.8.2023

CK Čedok nabídne v létě 2024 lety z Prahy do 40 destinací

Na dnešní tiskové konferenci nejstarší tuzemské cestovní kanceláře Čedok byly představeny její plány na letní sezonu 2024. A čeští cestovatelé se skutečně mají na co těšit. Celkem cestovní kancelář bude ve spolupráci s několika leteckými partnery, vypravovat charterové lety do 40 destinací ve 12 zemích. Z Prahy (PRG) se bude v příštím roce létat do sedmi nových destinací: na řecké ostrov Lesbos, na Azorské ostrovy do Ponta Delgady, k Rudému  moři do Egypta (letoviska Ain Soukhna), na Sicílii do Katánie, na Severní Kypr, do tuniské Enfindhy a také do Barcelony.

Destinace pro letní sezonu 2024

V letní sezoně 2024 nabídne CK Čedok charterové lety z Prahy do celkem sedmi nových destinací.

Pestřejší nabídka čeká na cestovatele preferující dovolenou na řeckých ostrovech, kteří se nově budou moci vypravit na Lesbos (MJT).

Celoroční spojení povede na Azorské ostrovy do Ponta Delgady (PDL), kam Čedok bude vypravovat jediný přímý spoj z Prahy.

Realizace by se měly dočkat také zájezdy do egyptského letoviska Ain Soukhna (lety na káhirské letiště CCE), které mělo nabídku původně rozšířit již od letošního léta.

Více charterových letů bude směřovat na Sicílii, kde budou lety cestovní kanceláře nově kromě Palerma (PMO) přistávat také v Katánii (CTA) na východním pobřeží ostrova.

Pátou novinkou jsou zájezdy na Severní Kypr – do Larnaky (LCA) v řecké části se bude létat z Prahy, Brna (BRQ) i Bratislavy (BTS) a autokary následně turisty dopraví právě do turecké části ostrova, kde budou svou dovolenou trávit.

Opomenuta nezůstane ani tuniská Enfindha (NBE),v jejímž případě lety z Prahy doplní nabídku zájezdů z Českých Budějovic (JCL) či Ostravy (OSR).

A poslední nové spojení bude mířit do oblíbené Barcelony (GRO).

CK Čedok nabídne v létě 2024 lety z Prahy do 40 destinací
Nabídka charterových letů CK Čedok pro léto 2024

Většinu charterových letů bude pro CK Čedok tradičně zajišťovat tuzemská aerolinka Smartwings. Do vybraných destinací ale české turisty přepraví také Air Montenegro, Corendon Airlines, Croatia Airlines či Ryanair. 

Komentář k nových spojením

Stanislav Zeman (generální ředitel CK Čedok): „Přicházíme na český i slovenský trh s expanzí, kterou Čedok ještě v historii nezažil. Příští léto nabídneme charterové lety už celkem z devíti letišť a navyšujeme kapacitu zájezdů na dvojnásobek oproti letošnímu roku. Plánujeme létat ze všech vzdušných přístavů v České republice, ale také představíme širší nabídku i na Slovensku, jak v Bratislavě, tak nově v Košicích nebo Popradu. Otevíráme poprvé přímá spojení na tuniskou pevninu, na Severní Kypr, do egyptského letoviska Ain Sokhna, do Katánie i na řecký Lesbos. Letní sezónu roku 2024 obohatí i Azorské ostrovy, které vyzkoušíme už letos na podzim. 

Edita Rendlová (ředitelka prodeje a marketingu v Čedoku): „Klienti se podle všech statistik vrátili k výběru zájezdů v předstihu, first minute prodeje proto lákají zejména rodiny s dětmi, dlouhodobé zákazníky, ale i turisty, kteří chtějí mít jistotu svého oblíbeného hotelu nebo termínu. Při rezervaci s ročním předstihem využívají nízké zálohy jen 990 korun za osobu, akční slevy, ale i další benefity, jako jsou pobyty až pro tři děti zdarma nebo výhodnější výběr sedadla v letadle. První objednávky na letní sezónu 2024 jsme už na pobočkách i na webu potvrdili.“

Další novinky od Čedoku

Sedm novinek v příští sezoně nabídne CK Čedok také cestovatelům z Moravskoslezského kraje. Z Ostravy (OSR) bude během léta 2024 létat celkem do 17 destinací. Jejich podrobný přehled naleznete v našem magazínovém článku.

Rozšíření nabídky charterových letů čeká také letiště v Českých Budějovicích (JCL). Z jihu Čech se bude nově létat do dvojice nových destinací. Detaily o jihočeských novinkách se dočtete v tomto článku.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)