CK Čedok rozšíří nabídku letů z Ostravy o sedm nových destinací
10.8.2023

CK Čedok rozšíří nabídku letů z Ostravy o sedm nových destinací

Nejstarší tuzemská cestovní kancelář, CK Čedok, plánuje během další letní sezony výrazně rozšířit nabídku letů také z Ostravy. Během letní sezony 2024 nabídne cestovatelům z Moravskoslezského kraje celkem sedm novinek. Mezi novými destinacemi se objevují španělské ostrovy Fuerteventura s Mallorkou, albánská Tirana, italský region Kalábrie, Chania na řeckém ostrově Kréta, tuniská Enfindha a také egyptské letoviska Marsa Matruh. Celkem bude cestovní kancelář vypravovat z Ostravy (OSR) charterové lety do 17 destinací.

Cestovní kancelář reaguje na letošní rekordní sezonu a hlad po odletech z regionálních letišť. V letní sezoně 2023 výrazně rozšířila nabídku letů z Brna (BRQ) a také zahájila komerční provoz na letiště v Českých Budějovicích (JCL). Stejně jako doposud bude cestovní kancelář spolupracovat s tuzemským dopravcem Smartwings, který na letiště Leoše Janáčka v Ostravě umístí další letadla Boeing 737 (až pro 189 cestujících v ekonomické třídě).

Podívejte se, kam se létá z Ostravy (OSR) v letní sezoně 2023.

Destinace pro letní sezonu 2024

Stejně jako v letošním roce nabídne cestovní kancelář turistům lety do tradičních a oblíbených destinací jakými jsou bulharský Burgas (BOJ) a Varna (VAR), egyptská letoviska Hurghada (HRG) a Marsa Alam (RMF), řecké ostrovy Korfu (CFU), Kos (KGS), Kréta (HER), Rhodos (RHO) či Zakynthos (ZTH) a také turecké Antalya (AYT), do níž tradičně míří z Ostravy nejvíce dovolenkářů.

Mezi sedmičku novinek, na něž se cestovatelé z Moravskoslezského kraje mohou od příštího léta těšit, se dostaly dvě španělské destinace: jeden z Kanárských ostrovů – Fuerteventura (FUE) i největší z Baleárských ostrovů – Mallorka (PMI). Nabídku letů do Řecka rozšíří Chania (CHQ) ležící na západě ostrova Kréta. Dostane se také na albánskou Tiranu (TIA), která je dle dat cestovní kanceláře označována za „skokana roku“. Létat se nově bude také, stejně jako z Českých Budějovic, do tuniské Enfindhy (NBE) či italského regionu Kalábrie – a to konkrétně na letiště v Lamezie Terme (SUF). Poslední novinkou pak bude Marsa Matruh (MUH), jež je označována za „egyptský Karibik“.

CK Čedok rozšíří nabídku letů z Ostravy o sedm nových destinací
Nabídka charterových letů z Ostravy pro léto 2024

Komentář k nových spojením

Stanislav Zeman (generální ředitel CK Čedok): „Pokračujeme v expanzi Čedoku na regionálních letištích, po Brně přicházíme s navýšením provozu a otevřením dalších destinací i do Ostravy. Z Moravskoslezského kraje budeme příští letní sezónu nabízet odlety do 17 destinací, z toho nabídneme sedm nových. Poprvé plánujeme létat na Fuerteventuru, do albánské Tirany, italské Kalábrie nebo třeba do egyptského letoviska Marsa Matrouh u Středozemního moře, které druhým rokem Češi objevují. I díky těmto novinkám budeme využívat celé letadlo jen pro naši cestovní kancelář a zdvojnásobíme počet odbavených sezóně na Letišti Ostrava.“

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)