Mexiko: Mexico City z Německa
26.7.2023

Mexiko: Mexico City z Německa

10 921

O této nabídce

Zažij to pravé Mexiko – zemi nádherných pláží, divoké přírody a skvělého jídla. Díky aerolinkám Iberia, American Airlines, British Airways a Finnair ulovíte letenky do Mexico City z Německa za fajn cenu. Jako odletová letiště pro vás bude Berlín, kdy pořídíte letenky za 10 921 Kč, nebo Mnichov s letenkami za 11 030 Kč. Termíny jsou dostupné od ledna do března příštího roku. Vydejte se do Mexika například v termínu od 19. ledna do 2. února. Po cestě vás čeká jeden nebo dva přestupy v každém směru – v USA (nejčastěji Charlotte či Miami), Madridu, Londýně nebo Helsinkách.

V ceně letenky máte příruční zavazadlo o rozměrech 56 × 36 × 23 cm a osobní věc (klasicky malý batoh či kabelku). Odbavené zavazadlo do 23 kg si přikoupíte za 65 € v jednom směru. Během zaoceánského letu bude podáváno teplé občerstvení a nápoje.

Zažij to pravé Mexiko

Hlavní město Mexika, španělsky Ciudad de México, leží v údolí obklopeném do nebe čnícími horami. Bylo vystavěno španělskými conquistadory na zasypaných ruinách Tenochtitlánu, hlavního města Aztécké říše. Toto místo bylo vyvoleno bohy, kteří Aztékům seslali znamení v podobě orla sedícího na kaktusu s hadem v zobáku. Namísto starodávných ruin se tam teď tyčí vysoké mrakodrapy, kostely a katedrály, i tak je ale město úchvatné, plné jedinečné kultury a historie. Ulice lemuje barevná architektura, nepřeberná řada muzeí, divadel a galerií. Navštivte La Casa Azul, modrý dům výstřední umělkyně Fridy Kahlo. Pod širým nebem se ztraťte na tržnicích, jimiž se line vábná vůně šťavnatých fajitas, quesadillas s táhnoucím se rozpečeným sýrem, slaďoučké kukuřice a empanadas plněných masem. ¡Qué sabroso!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Mexika a přestup v USA

Cesty do Mexika jsou již zcela bez omezení. Při přestupu v USA si nezapomeňte vyřídit elektronickou registraci ESTA, kterou musíte mít i při transferu. Více informací najdete na našich stránkách „Koronavirus v Mexiku“ a „Koronavirus v USA“.

Náhled letenky z Berlína do Mexico City za 10 921 Kč
Mexiko: Mexico City z Německa

Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Helsinky – Vantaa (HEL)

Letiště Miami (MIA)

Letiště Londýn Heathrow (LHR)

Letiště Madrid (MAD)

Letiště Mnichov (MUC)

American Airlines

British Airways

Finnair

Iberia

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)