Z Ostravy do Ameriky: New York, Chicago, Toronto, Miami a Los Angeles
10.10.2023

Z Ostravy do Ameriky: New York, Chicago, Toronto, Miami a Los Angeles

od 9 995

O této nabídce

S pěknou nabídkou, která potěší cestující zejména z Moravskoslezského kraje, přichází aerolinka LOT Polish Airlines. Díky ní ulovíte letenky z Ostravy do Ameriky za super ceny. K mání je New York (JFK) za 9 995 Kč, Chicago (ORD) za 10 430 Kč, Toronto (YYZ) za 10 676 Kč, Miami (MIA) za 12 130 Kč a Los Angeles (LAX) za 12 130 Kč. Termínů je k mání více než dost od ledna do května 2024. Po cestě vás vždy čeká jeden přestup ve Varšavě (WAW). Navštivte třeba New York v termínu od 1. do 7. února.

V ceně letenky máte kabinové zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 23 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Odbavené zavazadlo do 23 kg vás nejlevněji vyjde v tarifu Economy Standard, kdy vás letenka do NYC vyjde na 12 695 Kč. Během zaoceánského letu se bude podávat teplé občerstvení a nápoje, na letech mezi Ostravou a Varšavou se můžete těšit na malou svačinu.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Ostrava.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Máte-li v plánu Ameriku procestovat, mrkněte se do naší autopůjčovny. Perfektní auto vás vyjde zhruba na 9 094 Kč na týden.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA a Kanady

Před cestou do USA si nezapomeňte vyřídit elektronickou registraci ESTA. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Stejná situace platí i pro Kanadu, v tomto případě se však jedná o elektronickou registraci eTA. O aktuálních podmínkách vstupu se dočtete na naší stránce „Koronavirus v Kanadě“.

Náhled letenky z Ostravy do New Yorku za 9 995 Kč
Z Ostravy do Ameriky: New York, Chicago, Toronto, Miami a Los Angeles

Bude se hodit

Letiště Miami (MIA)

Letiště Toronto Pearson (YYZ)

Letiště Varšava Chopin (WAW)

Letiště Los Angeles (LAX)

Letiště New York – John F. Kennedy (JFK)

Letiště Ostrava (OSR)

LOT

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)