Z Německa na východ USA: z Berlína a Mnichova do Filadelfie
18.3.2024

Z Německa na východ USA: z Berlína a Mnichova do Filadelfie

8 372

O této nabídce

Máte-li spadeno na východní pobřeží USA a chcete navštívit nejen profláknutý New York, ale i města jako je Filadelfie nebo Washington D.C., oceníte náš dnešní tip. Tím jsou letenky z Berlína a Mnichova právě do Filadelfie, která je skvělým výchozím bodem pro návštěvu výše zmíněných metropolí. Ulovíte je díky nabídce aerolinek American Airlines, Iberia a British Airways za 8 372 Kč v případě odletů z hlavního města Německa, letenky z Bavorska vás vyjdou na 8 476 Kč. Termínů je k mání dostatek od dubna do června a najdete je v našich kalendářích níže. Co třeba odlet 11. a návrat 18. dubna? Po cestě se připravte na pohodové přestupy v Madridu (MAD) po cestě tam a v Londýně (LHR) po cestě zpět.

Zdarma si sebou do Améru vezmete velké kabinové zavazadlo o rozměrech do 56 × 36 × 23 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi (malý batoh nebo kabelka). Pokud potřebujete odbavené zavazadlo do 23 kg, kupte si letenky v tarifu Main Cabin, kdy vás vyjdou na 10 517 Kč a bágl máte v ceně. Během zaoceánského letu se můžete těšit na teplé občerstvení a nápoje.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov / průvodce parkováním na letišti Berlín.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Po východě USA funguje železniční doprava, nejpohodlnější je však půjčit si nadupanou káru a s ní objet všechna zajímavá místa. Najdete ji v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od 872 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Pro cestu do Améru potřebujete elektronickou registraci ESTA. Očkování a negativní test již můžete s klidem nechat doma. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Náhled letenky z Berlína do Filadelfie za 8 372 Kč
Z Německa na východ USA: z Berlína a Mnichova do Filadelfie

Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Londýn Heathrow (LHR)

Letiště Madrid (MAD)

Letiště Mnichov (MUC)

American Airlines

British Airways

Iberia

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)