USA a Kanada také z Prahy na křídlech LOTu
12.10.2023

USA a Kanada také z Prahy na křídlech LOTu

od 10 219

O této nabídce

Na začátku týdne jsme vám přinesli tip na levné letenky na americký kontinent z Ostravy a dnes s akcí LOT Polish Airlines pokračujeme. Díky tomuto dopravci jsou k mání USA a Kanada také z Prahy. Za letenku do New Yorku (JFK) zaplatíte 10 219 Kč, do Chicaga (ORD) se podíváte za 10 599 Kč, do Toronta (YYZ) za 10 845 Kč a letenky do Miami (MIA) a Los Angeles (LAX) ulovíte za 12 299 Kč. Po cestě vás čeká vždy jeden přestup v hlavním městě Polska Varšavě (WAW). Navštivte třeba oblíbený New York v termínu od 1. do 8. února.

U polského národního dopravce máte zdarma přepravu kabinového zavazadlo o maximálních rozměrech 55 × 40 × 23 cm a osobní věc (laptop či kabelku). Za letenku do New Yorku v tarifu Economy Standard, kdy v ceně máte také odbavené zavazadlo do 23 kg, zaplatíte 12 919 Kč. Během dálkového letu bude podáváno teplé občerstvení a nápoje, během krátkého letu dostanete malou svačinu.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Města v Americe a Kanadě vás nelákají? Půjčte si auto přes naši autopůjčovnu a vyrazte za dobrodružstvím do přírody. Půjčovné vás vyjde přibližně na 9 094 Kč na týden.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA a Kanady

Koronavirové podmínky vstupu jsou již zrušené, pro vstup na území USA potřebujete elektronickou registraci ESTA a v případě Kanady elektronickou registraci eTA. Více informací a aktuální opatření najdete na naší stránce „Koronavirus v USA“ a „Koronavirus v Kanadě“.

Náhled letenky z Prahy do New Yorku za 10 219 Kč
USA a Kanada také z Prahy na křídlech LOTu


Bude se hodit

Letiště Miami (MIA)

Letiště Toronto Pearson (YYZ)

Letiště Varšava Chopin (WAW)

Letiště Los Angeles (LAX)

Letiště New York – John F. Kennedy (JFK)

Letiště Praha (PRG)

LOT

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)