Široká nabídka nejen jarních letů z Německa do New Yorku
16.2.2024

Široká nabídka nejen jarních letů z Německa do New Yorku

od 8 230

O této nabídce

Oblíbený New York nikdy neomrzí a měl by ho navštívit každý bez výjimky. A proto vám při pátku přinášíme tip na širokou nabídku letů z Německa do New Yorku. Vybrali jsme pro vás přímé lety i lety s přestupem z Berlína a Mnichova. Poletíte klasicky na křídlech aerolinek Lufthansa či United Airlines a nebo jim konkurujícím aerolinkám z aliance Oneworld: Finnair, British Airways a American Airlines. Nejlevněji vás vyjdou zpáteční letenky z Berlína do New Yorku s přestupem za 8 230 Kč, z Mnichova vyjdou na 8 529 Kč. Přímé lety pořídíte za 10 090 Kč s odletem z Berlína a za 10 494 Kč z Mnichova. A termíny? Těch je k mání více než dost od února do července letošního roku. Udělejte si výlet do New Yorku například v termínu od 17. do 22. dubna. 

V ceně zpáteční letenky máte u obou aliancí velké kabinové zavazadlo o rozměrech 56 × 35 × 22 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Odbavené zavazadlo si koupíte za příplatek od 70 € za směr. Během zaoceánského letu se bude podávat občerstvení zdarma.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov / průvodce parkováním na letišti Berlín.

New York si zamilujete

Splnit si svůj americký sen? Kde jinde než v New Yorku! Snad nejslavnějším městě na světě. Hlava se vám zatočí z džungle mrakodrapů drápajících se do mraků, srdce rozbuší s rozsvěcujícími se neony různých barev, a rázem jste připoutáni navždy. Projděte se po majestátním Brooklynském mostě, zajděte shopovat na pátou avenue, stůjte v úžasu před hrdou tváří Svobody. Pohlédněte na prosklené panorama ze světoznámé Empire State Building, nebo raději koukněte i na ní, a to z výšky 381 metrů úchvatné One World Observatory. Nasajte ten opravdový newyorský vibe při jízdě metrem, dostane vás rychle kamkoliv. Možnosti jsou nekonečné!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou do Améru si nezapomeňte vyřídit elektronickou registraci ESTA. Očkování ani negativní test již nejsou potřeba. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Náhled letenky z Berlína do New Yorku za 8 230 Kč
Široká nabídka nejen jarních letů z Německa do New Yorku

Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Helsinky – Vantaa (HEL)

Letiště Londýn Heathrow (LHR)

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště New York – Newark (EWR)

Letiště New York – John F. Kennedy (JFK)

New York – LaGuardia (LGA)

American Airlines

British Airways

Finnair

Lufthansa

United Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)