United Airlines

Check-in
Online check-in k dispozici 24 h až 1,5 h před plánovaným časem odletu. Check-in na letišti je zdarma.
United Airlines
Příruční zavazadlo
Malé příruční zavazadlo o max. rozměrech 43 x 25 x 22 cm a neomezené hmotnosti. Při transatlantickém letu navíc velké příruční zavazadlo o max. rozměrech 56 x 35 x 22 cm a neomezené hmotnosti.
  • Seating zvolení sedadla u Basic Economy není možné, u vyšších tarifů zdarma
  • Občerstvení teplé občerstvení na dálkových letech a malý snack na krátkých linkách
  • Hodnocení
  • Oficiální web www.united.com

Info o aerolince

United Airlines jsou americkou leteckou společností se sídlem v Chicagu a základnami na mnoha amerických letištích. Založené roku 1926. United Airlines operují jak vnitrostátní, tak mezinárodní lety. Jejich flotila více než 700 letadel patří k největším na světě. United Airlines jsou spoluzakladatelem letecké aliance Star Alliance.

Naše hodnocení

Podprůměrné aerolinie, na americkém trhu snad nejhorší. Nepříjemný personál, servis na nic, ani přes oceán není odbavené zavazadlo v ceně. Přímý let z Prahy do New Yorku je drahý, na druhou stranu z Vídně a Berlína mívají pěkné akce pod 10k za zpátečku. Z Mnichova je sem tam dobrá akce do Miami.

Zavazadla

Tarif Basic Economy zahrnuje pouze malé příruční zavazadlo o max. rozměrech 43 x 25 x 22 cm a neomezené hmotnosti pro lety nekřižující Atlantský oceán a k malému příručnímu zavazadlu navíc velké příruční zavazadlo o max. rozměrech 56 x 35 x 22 cm a neomezené hmotnosti pro transatlantické lety. Vyšší tarify zahrnují malé i velké příruční zavazadlo pro všechny lety.
Poplatek za 23kg odbavené zavazadlo činí 30 $ při vnitrostátních letech a letech mezi USA a Kanadou a 60 $ při mezinárodních letech s tarifem Basic Economy. Vyšší tarify již zahrnují odbavené zavazadlo v ceně letenky.

Nákup letenek

Letenky United kupujte přes náš rezervační systém.

Kontakt

Telefon +420 800 050 460, po-pá, 9-17 h.
Komunikujte s United také přes Facebook nebo Twitter.

Služby

Na dálkových letech se podává teplé jídlo a k dispozici je i inflight entertainment s nabídkou filmů. U krátkých a vnitrostátních letů se budete muset zabavit sami a k jídlu dostanete pouze malý snack v podobě brambůrek a vody. Vybraná letadla nabízí připojení k palubní Wi-Fi, za poplatek.

Destinace

Z Prahy do New Yorku (EWR).
Do široké škály destinací po Severní, Střední a Jižní Americe z letišť v blízkosti českých hranic: Berlín (TXL), Mnichov (MUC), Vídeň (VIE).
Mezi oblíbené destinace patří: Cancún (CUN), Guatemala City (GUA), Los Angeles (LAX), Miami (MIA), San Francisco (SFO), San José (SJO), Washington (IAD)…

Flotila

United Airlines má flotilu více než 700 letadel, a to Airbus A319, Airbus A320, Boeing 737, Boeing 757, Boeing 767, Boeing 777 a Boeing 787 Dreamliner. United Express létá s letadly Bombardier a Embraer.

 

Zapoj se do diskuze

avatar
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)