Široká nabídka destinací po celých USA z Prahy
23.5.2024

Široká nabídka destinací po celých USA z Prahy

12 601

O této nabídce

A akčními letenkami do Spojených států se nám v poslední době roztrhnul pytel, i tak by byla škoda na ně opět neupozornit. Tentokrát je má v režii turecká aerolinka Turkish Airlines, díky níž ulovíš zlevněné do atraktivních destinací po celém světě. Dnes si ale posvítíme právě na USA s odletem z Prahy. Zpáteční letenky do oblíbených měst jako San Francisco, Los Angeles, New York a Chicago, ale i méně vyhledávaných jako Houston, Boston, Atlanta či Denver pořídíš za jednotnou cenu 12 601 Kč. Za tuto cenu jsou k mání i open-jaw letenky s příletem do San Francisca a odletem z Los Angeles a nepatrně dráž za 13 346 Kč je přílet do New Yorku a odlet z Miami. Akce se vztahuje na termíny od listopadu do března příštího roku a vždy tě čeká jeden přestup v Istanbulu (IST). Navštiv třeba Boston v termínu od 2. do 10. listopadu.

Do všech zmiňovaných destinací si s sebou vezmeš rovnou 2 odbavená zavazadla, do kterých nacpeš všechny nákupy. Na palubu si vezmeš ještě kabinové zavazadlo o rozměrech do 55 × 40 × 23 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před tebou. Během letů dostaneš teplé občerstvení a nápoje.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Ať už se vydáš kamkoliv, půjčit si pořádnou káru nikdy není špatný nápad. Tak se mrkni do naší autopůjčovny, kde si zcela jistě vybereš tu pravou.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Pro vstup na území potřebuješ platnou elektronickou registraci ESTA. Další dokumenty již nejsou potřeba. Další informace najdeš v našem průvodci.

Náhled letenky z Prahy do Bostonu za 12 601 Kč
Široká nabídka destinací po celých USA z Prahy


Bude se hodit

Letiště Atlanta (ATL)

Letiště Istanbul (IST)

Letiště Los Angeles (LAX)

Letiště Miami (MIA)

Letiště New York – John F. Kennedy (JFK)

Letiště Praha (PRG)

Letiště San Francisco (SFO)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)