Přímým letem z Paříže do Los Angeles a New Yorku tento týden
28.5.2024

Přímým letem z Paříže do Los Angeles a New Yorku tento týden

2 428

O této nabídce

Pozor, pozor, máme hot pecku pro spontánní cestovatele! Nízkonákladová aerolinka Norse totiž nabízí letenky z Paříže do amerického Los Angeles přímým letem za naprosto libovou cenu 2 428 Kč! Odlet připadají na tento týden, případně na začátek týdne následujícího, zpátky se vrátíš příští víkend. Za takto krátký čas si sice roadtrip po národních parcích neuděláš, ale zase za pár korun prozkoumáš to nejlepší, co LA nabízí. Tak využij třeba letenky od 30. května do 7. června a zažij co se dá!

EDIT: za stejnou cenu jsou k mání také letenky z Paříže do New Yorku.

A jak se dostat do Paříže? Přímo na letiště Charlese de Gaulla létají aerolinky ČSA a Air France. Na sekundární Orly se dostaneš na křídlech Transavie nebo Vuelingu, případně na Beauvais s Ryanairem. Letenky najdeš v našem vyhledávači. 

Navíc máš v rámci tarifu Economy Flextra odbavený bágl do 23 kg v ceně. Na palubu si pak vezmeš klasické kabinové zavazadlo a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před tebou. Během letu dostaneš také jedno jídlo zdarma.

 • Rezervuj: přímo přes stránky Norse
 • Zavazadla: odbavený bágl do 23 kg + příruční zavazadlo
 • Dostupnost: konec května & začátek června 2024
 • Termíny:
  • 30. 5. – 2. 6.
  • 30. 5. – 6. 6.
  • 30. 5. – 7. 6.
  • 31. 5. – 7. 6.
  • 1. 6. – 6. 6.
  • 1. 6. – 7. 6.
  • 2. 6. – 7. 6.
  • 3. 6. – 7. 6.

Na skok do města andělů

Splň si své sny a dotkni se hvězd! Už nikdy jim nebudeš blíž než v Los Angeles! Je libo svézt se po slavné Mulholland Drive, odkud L.A. uvidíš jako na dlani? Z Griffithovy observatoře pozorovat v západu slunce lesknoucí se nápis Hollywood? Zanechat prachovou stopu na chodníku slávy hned vedle Sinatry nebo Tarantina? Vyfotit se Brucem Lee v čínské čtvrti? Utratit „nechutnou sumu peněz“ na Rodeo Drive? Vydat se Santa Monicou po pobřeží k Muscle Beach, kde se ráno protahuje Arnold Schwarzenegger? Nikdy nevyhasnou tvoje vzpomínky na město andělů, ani v okamžiku, že tu nepotkáš jedinou z pozemských hvězd!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Pokud budeš mít v LA chvilku času, rozhodně si půjč nadupanou káru a vydej se třeba do Joshua Tree NP. Mrkni se do naší autopůjčovny, kde tě vyjde od 837 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Výhodu zde mají cestovatelé, kteří ještě mají platnou elektronickou registraci ESTA. Pokud ji vyřízenou nemáš, doporučujeme zaměřit se na odlety na začátku příštího týdne, neboť její vyřízení může pár dní trvat. Více se dočteš v našem článku. 

Náhled letenky z Paříže do Los Angeles za 2 428 Kč
Přímým letem z Paříže do Los Angeles a New Yorku tento týden

Bude se hodit

Letiště Los Angeles (LAX)

Letiště New York – John F. Kennedy (JFK)

Letiště Paříž – Charles de Gaulle (CDG)

Norse Atlantic Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)