Přímé lety do Karibiku na Barbados – v březnu z Londýna
21.2.2024

Přímé lety do Karibiku na Barbados – v březnu z Londýna

7 415

O této nabídce

Velmi limitovanou nabídku mimořádně levných letenek na karibský ostrov Barbados naleznete v doprodeji cestovní kanceláře TUI. Zpáteční letenky z londýnského letiště Gatwick (LGW) na Barbados (BGI) ulovíte za skvělou cenu 7 415 Kč. Jedná se o letenky z termínu od 7. do 21. března 2023. S cca tisícikorunovým příplatkem lze do Karibiku letět již o týden dříve. Základní letenky zahrnují pouze přepravu příručního zavazadla (max. 10 kg). Pokud byste potřebovali cestovat s odbaveným báglem, dokoupíte ho v navazujícím kroku rezervačního procesu za 56 GBP (hmotnostní limit 15 kg) pro obě cesty.

Když k ceně základních letenek na přímých letech z Londýna na Barbados připočteme ještě cenu přískoků do Velké Británie, bude se celková cena kombinace pohybovat kolem 10 tisíc Kč!

Jak do Londýna?

Přímé linky mezi londýnským letištěm Gatwick (LGW) a Prahou (PRG) budou během zimního letového řádu obsluhovat hned dvě aerolinky – easyJet a Wizz Air. Určitě se nemusíte bát, že byste levné přískoky do Velké Británie neulovili.

S návazností letů je to lehce horší – na ranní odlet z Gatwicku směrem Barbados nenavazuje žádné spojení / odpolední lety z Gatwicku do Prahy během dne návratu do Evropy vychází poměrně draho. Nejekonomičtější variantou proto bude letět do Londýna o den dříve a klidně i na jiné letiště. Koneckonců zpříjemnit si cestu zastávkou na břehu Temže nemusí být vyloženě na škodu. Další spojení z Prahy do oblasti Londýna nabídnou stejní dopravci v podobě letů na Luton (LTN), dále Ryanair na Stansted (STN) nebo British Airways na letiště Heathrow (LHR).

Máte-li blíže než Prahu letiště ve Vídni (VIE) určitě se mrkněte na nabídku letů aerolinky Wizz Air ze Schwechatu právě na Gatwick. Přískoky do Londýna v předvečer odletu a v totožný den návratu pořídíte za stokorunové částky.

  • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky TUI fly
  • Zavazadla: příruční zavazadlo (55 × 40 × 20 cm) s max. hmotností 10 kg
  • Dostupnost: březen 2024
  • Termíny:
    • 29. 2. – 14. 3. za 8 896 Kč
    • 7. – 21. 3. za 7 415 Kč

Dopřej si relax na Barbadosu

Barbados je ostrovním královstvím a jedním z Návětrných ostrovů. Vítr sem za dlouhá staletí navál ten nejjemnější písek, nejkrásnější floru a nejbarevnější faunu celého Karibiku. Opice, plazi a pestře opeření ptáci vládnou vnitrozemí, překrásné korály zdobí pobřeží. Harrisonova krápníková jeskyně a její honosný Velký sál dávají na odiv svou úchvatnou sbírku krápníků. Barbadoskými botanickými zahradami voní citrusy, vodní lilie a křehké orchideje. Ráj? Ano. A ne ledajaký!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta na Barbados

Cestování na Barbados je už zcela bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Barbadosu“.

Náhled letenky z Londýna na Barbados za 7 415 Kč

Přímé lety do Karibiku na Barbados – v březnu z Londýna


Bude se hodit

Letiště Londýn Gatwick (LGW)

TUI Fly

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)