Omán z Prahy, Vídně i německých letišť
23.1.2024

Omán z Prahy, Vídně i německých letišť

od 2 905

O této nabídce

A krasojízda v podání akčních letenek od aerolinky Pegasus Airlines pokračuje. Máte v hledáčku nádherný Omán? Tak si ulovte akční letenky z Prahy, Vídně, Berlína nebo Mnichova, jejichž cena začíná na 2 905 Kč (v případě odletů z hlavního města ČR). Termíny jsou dostupné v dubnu a květnu letošního roku, včetně státních svátků. Poznejte Omán například v termínu od 21. do 31. května. Po cestě vás čeká jeden přestup v Istanbulu (SAW) a cílovým přístavem pro vás bude hlavní město Maskat (MCT).

S sebou si na arabská poloostrov vezmete kabinové zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 20 cm. Odbavené zavazadlo do 20 kg si přikoupíte v jednom směru za 917 Kč.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Prahaprůvodce parkováním na letišti Vídeňprůvodce parkováním na letišti Mnichov / průvodce parkováním na letišti Berlín.

Kouzelný Omán vás nadchne

Omán je pouští, ale i oázou. Nekonečné oranžové písky, duny a karavany velbloudů střídá zeleň a banánové plantáže. Na obzoru se zdvihají skaliska a země praská, vytvářejíc úchvatné kaňony. S trochou štěstí můžete potkat divoké přímorožce a elegantní gazely. Jak je krásná ománská příroda, tak nádherná jsou i města a jejich obyvatelé. Nenajdete tu věžáky ani skleněné budovy, jen vřelost beduínů a arabskou tradici. Ulice voní kadidlem a ženy nosí barevné šaty. Zavítejte do přístavního Maskatu pro slaďoučké datle a šperky z perleti. Ubytujte se v jednom z luxusních resortů a nechte se rozmazlovat, Omán si vás získá.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si auto a objeďte všechna krásná místa Ománu po vlastní ose. Perfektní káru najdete v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od 715 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Ománu

Do sultanátu Omán se podíváte zcela bez omezení. Nepotřebujete očkování ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Ománu“.

Náhled letenky z Prahy do Maskatu za 2 905 Kč
Omán z Prahy, Vídně i německých letišť

Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Istanbul Sabiha Gökcen (SAW)

Letiště Maskat (MCT)

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Praha (PRG)

Letiště Vídeň (VIE)

Pegasus Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)