NP v Kanadě: z Mnichova a Berlína do Calgary
27.10.2023

NP v Kanadě: z Mnichova a Berlína do Calgary

10 991

O této nabídce

Jsou-li na vašem cestovatelském wishlistu národní parky na západě Kanady, nenechte si uletět nabídku letenek z Mnichova a Berlína do Calgary. Zpáteční letenky pořídíte díky aerolinkám Delta Airlines, KLM a Air France za 10 991 Kč při odletech z Bavorska. Z hlavního města Německa vás pak vyjdou nepatrně dráž, a to na 11 353 Kč. Termíny jsou dostupné od ledna do března roku 2024. Po cestě tam vás čeká jeden přestup v Amsterdamu (AMS), po cestě zpět vás čekají přestupy dva – v Torontu (YYZ) či Montréalu (YUL) a Paříži (CDG). Prozkoumejte kanadskou přírodu například v termínu od 12. do 19. března. 

V ceně tarifu Economy máte přepravu kabinového zavazadla o rozměrech 56 × 35 × 23 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Odbavené zavazadlo do 23 kg vás nejlevněji vyjde, když si zakoupíte letenku ve vyšším tarifu za 13 951 Kč (v případě odletů z Mnichova).

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov / průvodce parkováním na letišti Berlín.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Projet národní parky je nejjednodušší pomocí půjčeného auta. Podívejte se do naší autopůjčovny, kde najdete tu perfektní káru. Půjčovné vás na týden v březnu vyjde od 7 058 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Kanady

Před letem do Kanady si nezapomeňte vyřídit elektronickou registraci eTA. Další podmínky vstupu jsou již zrušené – aktuální informace najdete na naší stránce „Koronavirus v Kanadě“.

Náhled letenky z Mnichova do Calgary za 10 991 Kč
NP v Kanadě: z Mnichova a Berlína do Calgary

Bude se hodit

Letiště Amsterdam Schiphol (AMS)

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Toronto Pearson (YYZ)

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Paříž – Charles de Gaulle (CDG)

Air France

Delta Air Lines

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)