New York v akci na spoustu termínů z Mnichova/Berlína
23.1.2023

New York v akci na spoustu termínů z Mnichova/Berlína

8 305

O této nabídce

Dlouho tu nebyla nějaká pěkná akce do New Yorku. Tak tady jí máte! Do New Yorku se dostanete po celou první polovinu tohoto roku za ceny již od 8 305 Kč! Na výběr jsou lety z Berlína s aeroliniemi Lufthansa nebo Delta Air Lines, které jsou přímé, bez přestupu, nebo lety z Mnichova s aeroliniemi Lufthansa, United nebo American Airlines s jedním přestupem ve Washingtonu, Londýně nebo dalších městech. Vybrat si můžete let s rychlým přestupem nebo naopak s takovým, který vám dovolí opustit letiště a poznat D.C. nebo hlavní město Velké Británie. Tak co, poletíte?

S sebou na palubu letadla si můžete vzít dvě kabinová zavazadla, maximální povolené rozměry se liší aerolinka od aerolinky (jejich míry naleznete na našem přehledu aerolinek). V ceně letenky je zahrnuto také teplé občerstvení a inflight entertainment s nabídkou filmů, seriálů, hudby a her. Další služby, jako je přeprava odbaveného zavazadla nebo výběr seatingu, podléhají dodatečným poplatkům.

Podmínky pro cestování

Cestování do USA

Před cestou do USA je nutné disponovat dokladem o očkování proti COVID-19, viz Evropský COVID pas. Dále je nutné disponovat vyplněným formulářem a turistickým vízem ve formě elektronické registrace ESTA. Více informací a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce Koronavirus v USA.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

New York v akci z Berlína/Mnichova

…a mnoho dalších termínů

REZERVOVAT LETENKU

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

New York – město, co nikdy nespí

Splnit si svůj americký sen? Kde jinde než v New Yorku! Snad nejslavnějším městě na světě. Hlava se vám zatočí z džungle mrakodrapů drápajících se do mraků, srdce rozbuší s rozsvěcujícími se neony různých barev, a rázem jste připoutáni navždy. Projděte se po majestátním Brooklynském mostě, zajděte shopovat na pátou avenue, stůjte v úžasu před hrdou tváří Svobody. Pohlédněte na prosklené panorama ze světoznámé Empire State Building, nebo raději koukněte i na ní, a to z výšky 381 metrů úchvatné One World Observatory. Nasajte ten opravdový newyorský vibe při jízdě metrem, dostane vás rychle kamkoliv. Možnosti jsou nekonečné!

Ubytování v New York City

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Doporučujeme rezervovat ubytování s možností bezplatného storna.

Náhled akční letenky do New Yorku z Berlína/Mnichova

New York v akci na spoustu termínů z Mnichova/Berlína
New York v akci na spoustu termínů z Mnichova/Berlína

 


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště New York – John F. Kennedy (JFK)

Letiště New York – Newark (EWR)

American Airlines

Delta Air Lines

Lufthansa

United Airlines

Víza

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)