Kam si zaletět na červencové státní svátky 2023
4.5.2023

Kam si zaletět na červencové státní svátky 2023

od 1 126

O této nabídce

Kalendář už nám hlásí květen, což je nejvyšší čas k zamyšlení se nad tím, kam vyrazit na červencové státní svátky. Proto vám v tomto příspěvku servírujeme hned několik tipů kam si zaletět z Prahy a okolních letišť: Vídně, Bratislavy, Norimberku, Berlína, Katovic, Krakova a Vratislavi. Vybrali jsme pro vás hned několik destinací na pobřeží Středozemního moře, kam si můžete zaletět do 3 000 Kč za zpáteční letenku. S koupí příliš neváhejte, neboť s blížícím se létem bude cena letenek stoupat. 🙂

U letenek z Wizz Airem dosáhnete na ještě lepší ceny díky Wizz Discount Clubu. Cestujete-li s tímto dopravcem častěji nebo ve dvou, doporučujeme si toto členství zakoupit.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Prahaprůvodce parkováním na letišti Vídeň.

Podmínky pro cestování

Cesty k moři

Většina států již zrušila veškeré vstupní podmínky. Více informací o opatřeních na území jednotlivých států naleznete na našem rozcestníku destinacemi.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Norimberku do Benátek za 1 126 Kč
Kam si zaletět na červencové státní svátky 2023

Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Bratislava (BTS)

Letiště Katovice (KTW)

Letiště Krakov (KRK)

Letiště Norimberk (NUE)

Letiště Praha (PRG)

Letiště Řím Fiumicino (FCO)

Letiště Vídeň (VIE)

Letiště Vratislav (WRO)

easyJet

Ryanair

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)