Wizz Discount Club: sleva na letenky Wizz Air

Wizz Discount Club: sleva na letenky Wizz Air

Velmi často se na našem portále objevují tipy na letenky od nízkonákladové aerolinky Wizz Air se slevou pro členy WDC neboli „Wizz Discount Clubu“. Jaké výhody Wizz Air Club přináší? Jaká je sleva na letenky a kolik ušetříte? Kdy se členstvím ve věrnostním klubu od Wizz Airu skutečně vyplatí? Odpovědi nejen na tyto otázky naleznete v našem následujícím článku.

Wizz Air Discount Club SLEVA

Hlavním benefitem Wizz Air klubu je sleva 10 € na Wizz Air letenky v hodnotě alespoň 19,99 € (resp. sleva 20 € na zpáteční letenky), a dále sleva 5 € na odbavená zavazadla o hmotnosti 20 kg a 32 kg. Tyto slevy platí pro členy po celý rok – přesněji řečeno 365 dní od zakoupení členství.

Wizz Air Discount Club členství

Wizz Air nabízí dva druhy členství, která Vám umožní se dostat k nízkým cenám: STANDARD membership a GROUP membership. Členství STANDARD poskytuje levné letenky a další výhody registrovanému členovi + jedné další osobě, která letí s registrovaným členem. Členství GROUP poskytuje výhody kromě registrovaného člena také až pěti dalším osobám. Registrovaný člen musí být zahrnut ve stejné rezervaci, jako zbytek skupiny, aby byla sleva platná – členství je vždy vázáno na jedno konkrétní jméno a není možné nakupovat na své členství letenky kamarádům či rodině, pokud s nimi nepoletíte.

Cena WDC – kolik členství stojí?

Zajímá vás, jaká je cena Wizz Air Clubu? Členství STANDARD zakoupíte za roční poplatek 39,99 € a členství GROUP pak za 69,99 €.

Členství se tedy díky výši úspor rychle vyplatí: cena členství se vám vrátí v podobě slev již při jedné zpáteční letence pro dvě osoby, a dále budete létat za nízké ceny po celý rok. Pokud létáte sami, členství se vám vyplatí již při dvou zpátečních letenkách ročně. Členství GROUP se pak vyplatí již při skupině čtyř osob za předpokladu, že kupujete zpáteční letenku. Výši svých úspor si můžete jednoduše spočítat díky praktické slevové kalkulačce! 

Jak členství ve WDC zakoupit?

Členství si můžete zakoupit spolu s první letenkou na stránkách Wizz Air. Nejprve vyhledejte požadovaný let, poté klikněte na cenu letenky s Wizz Discount slevou a následně klikněte na banner ZÍSKEJTE SLEVU.

Wizz Discount Club: sleva na letenky Wizz Air

Vyberte z nabídky druh členství a klikněte na ZAREGISTRUJTE SE DO KLUBU. Cena členství se vám automaticky přičte k ceně letenky, zároveň se uplatní členská sleva na letenky. Členství nelze zakoupit samostatně, vždy pouze spolu s rezervací letenky. Své STANDARD členství ale můžete kdykoliv upgradovat na GROUP členství, a to pouze za rozdíl v ceně členství.

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 30. 1. 2023
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)