Francouzská Polynésie: z Prahy do Papeete
29.7.2022

Francouzská Polynésie: z Prahy do Papeete

35 548

O této nabídce

Navštívit Francouzskou Polynésii je snem mnoha cestovatelů. Máte našetřeno a rozhoupete se nyní? V nabídce americké letecké společnosti United Airlines (spolupracující s Lufthansou, které bude operovat evropské segmenty) máte možnost ulovit zpáteční letenky z Prahy do Papeete na ostrově Tahiti za 35 548 Kč! Vybírat lze z bohatého množství termínů nejen během letošního podzimu. Routing vás povede přes německá letiště (Frankfurt / Mnichov) a poté severoamerické San Francisco. Během cesty do Francouzské Polynésie se právě v Kalifornii nevyhnete delšímu, téměř celodennímu, stopoveru, který ale nebude na škodu, neboť si na dlouhé cestě odpočinete a trochu protáhnete tělo. Příjemným bonusem pak jistě je i odbavené zavazadlo v základní ceně letenky.

Podmínky pro cestování

Vstup na území Francouzské Polynésie

Za účelem cestování do Francouzské Polynésie doporučujeme disponovat dokladem o očkování (viz Evropský COVID pas). Více informací naleznete v našem průvodci „Koronavirus ve Francouzské Polynésii“.

Přestupy v USA

Aktuálně byste kvůli routingu přes San Francisco museli předkládat doklad o očkování a taktéž elektronickou registraci ESTA.  Aktuální podobu vstupních podmínek do USA (vztahuje se také na tranzit) můžete pravidelně sledovat v našem průvodci „Koronavirus v USA“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Francouzská Polynésie, ráj na zemi

Podrobné zápisky z cest po Francouzské Polynésii sepsal náš Jirka, který ostrovy procestoval v létě 2020.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Francouzské Polynésie za 35 548 Kč 

Francouzská Polynésie: z Prahy do Papeete


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště San Francisco (SFO)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)