Florida: do Miami z Prahy za super cenu
23.11.2023

Florida: do Miami z Prahy za super cenu

8 994

O této nabídce

Aerolinky American Airlines a British Airways ještě zlevňují letenky na prosluněnou Floridu. Do oblíbeného Miami se podíváte z Prahy za skvělých 8 994 Kč, a to od ledna do května příštího roku. Dopřejte si sluneční paprsky a pohodu na Miami Beach například v termínu od 5. do 15. února. Po cestě vás čeká jeden přestup v britském Londýně (LHR). 

Pokud vás neláká Miami, ale další destinace v USA, mrkněte se na letenky z Prahy do Los Angeles, New Yorku nebo třeba Chicaga.

V ceně letenky máte přepravu kabinového zavazadla o rozměrech 56 × 36 × 23 cm a osobní věci, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Odbavené zavazadlo do 23 kg vás nejlevněji vyjde při zakoupení letenek v tarifu „Main Cabin“. Ty vás vyjdou na 11 555 Kč. Během zaoceánského letu bude podáváno občerstvení i nápoje.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Pulzující Miami

Mi ami(go) – tenhle název určitě nevznikl náhodou. Nejen, že se v Miami kromě angličtiny všude domluvíte španělsky, ale i proto, že Miami se stane vaším opravdovým přítelem. Navštivte Wynwood a nechte se okouzlit místními streetovými umělci a jejich obřími graffiti. Centrum města si prohlédněte z nadzemky, která tu pendluje zcela zdarma, ale pozor – na Miami Beach vás bohužel neodveze! Tam se za nočním životem sjíždějí lidé z celé Floridy, tak si ji nenechte ujít! Únavu pak lze zahnat na basketbalovém zápase domácích Heat, jehož atmosféra dostane i zapřisáhlé sportovní „nefanoušky“. Váš nový přítel je zkrátka pěkné kvítko!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si auto a navštivte také zábavné Orlando nebo kouzelný Key West. Perfektní káru najdete v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od 1 221 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou do USA si vyřiďte elektronickou registraci ESTA. Očkování ani test nepotřebujete. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Náhled letenky z Prahy do Miami za 8 994 Kč
Florida: do Miami z Prahy za super cenu


Bude se hodit

Letiště Londýn Heathrow (LHR)

Letiště Miami (MIA)

Letiště Praha (PRG)

American Airlines

British Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)