Levné letenky do New Yorku z Prahy
20.11.2023

Levné letenky do New Yorku z Prahy

od 7 772

O této nabídce

S letenkami do New Yorku za skvělou se v poslední době roztrhnul pytel. S ještě levnějšími letenkami tentokrát přichází aerolinky Level a Vueling, kdy v jejich rezervačním systému ulovíte zpáteční letenky do New Yorku z Prahy od 7 772 Kč. Za tuto cenu si zaletíte od 21. do 28. února a další termíny pořídíte od konce ledna po celý únor 2024. Po cestě vás čeká jeden přestup ve španělské Barceloně (BCN) a cílovým přístavem v New Yorku bude letiště JFK.

V ceně letenky máte kabinové zavazadlo o rozměrech 56 × 45 × 25 cm. V nejlevnějším tarifu nemáte jídlo na palubě. Pokud potřebujete odbavené zavazadlo do 23 kg, kupte letenky v tarifu „Comfort“, kdy je v ceně kromě zavazadla zahrnuto i občerstvení a vyjde vás na 10 404 Kč.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Nezapomenutelný New York

Nač cestovat napříč kontinenty po celé planetě, když stačí navštívit jediné město a v něm najít širý svět. New York to má všechno – Čínskou čtvrť i malou Itálii, multikulturní vibe, obchody, výborné restaurace, prvotřídní muzea i světové galerie, zeleň a klid Central Parku a vysokánskou Empire State Building. A sochu Svobody! Tak si dejte pár hotdogů a zapijte je litrem coly (vždyť na dovče siluetu nikdo neřeší), vyfoťte se na slavném Times Square a večer se zabavte představením na Broadwayi. New York vás chytne a už nikdy nepustí!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou si nezapomeňte vyřídit elektronickou registraci ESTA. Očkování nebo negativní test již nejsou nutné. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Náhled letenky z Prahy do New Yorku za 7 772 Kč
Levné letenky do New Yorku z Prahy


Bude se hodit

Letiště Barcelona El Prat (BCN)

Letiště Praha (PRG)

Letiště New York – John F. Kennedy (JFK)

Level

Vueling

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)